You are here
Home > Fotbal > Minifotbal > LIVE SCORE Cupa Minerul 2019, ziua 2

LIVE SCORE Cupa Minerul 2019, ziua 2

 

 

 

 

 

CUPA MINERUL 2019

Sâmbătă 28 decembrie 2019

Ora 21.00 Redex – Rechinii 2004 (Grupa C)  1-5 (1-3) FINAL

Ștefan Buciu / Marius Feraru 2, Vlad Asăujan, Ovidiu Temian, Ionuț Smical

Redex: 13-Florin Vanci, 77-Alin Barbul, 80-Ioan Cosma, 5-Cătălin Erdei, 18-Mihai Gherghel, 8-Adrian Ilie Ilea, 10-Bogdan Ilea, 11-Mihai Podea, 91-Adrian Șanta, 21-Grigire Dragoș Pop, 20-Paul Vanci, 15-Ștefan Buciu. Staff: Liviu Gheorghe Buia.

Rechinii 2004: 1-Ioan Marian Hicea, 14-Ovidiu Temian, 7-Ionuț Smical, 87-Dănuț Sabou, 20-Onișor Nicorec, 2-Florin Pelecaci, 6-Călin Borota, 9-Marius Feraru, 9-Valentin Belbe, 11-Vlad Asăujan, 95-Denis Lihet, 5-Andrei Veer. Staff: Nicolae China, Zsolt Villand, Daniel Mițiguș.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

CLASAMENT  FINAL GRUPA C „LUCIAN BĂLAN”:

1 Rechinii 2004 3 2 1 0 8 3 7 p
2 Glory Days Gems 3 2 1 0 6 4 7 p
3 Sebi Marc 3 1 0 2 6 5 3 p
4 Redex 3 0 0 3 4 11 0 p

Ora 20.00 Sporting Zalău – IL Calcio (Grupa B)  1-5 (0-3) FINAL

Andrei Șumălan / Mircea Donca 4, Ionuț Blaga (autogol)

Sporting Zalău: 1-Sergiu Mureșan, 19-Bogdan Forizs, 3-Andrei Coroian, 27-Kristian Szekely, 10-Raul Stanciu, 9-Claudiu Băican, 7-Gabriel Țiriac, 2-Sebastian Duma, 8-Andrei Șumălan, 6-Ionuț Blaga, 22-Bogdan Ciaca. Staff: Alin Pop.

IL Calcio: 1-Raul Cherecheș, 20-Cristian Paul, 3-Carlo Erdzi, 4-Adrian Rus, 5-Cosmin Anton, 6-Adrian Farcău, 7-Mirel Boitor, 8-Mircea Donca, 9-Daniel Feier, 10-Robert Herchi.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

CLASAMENT FINAL GRUPA B „RADU PAMFIL”:

1 IL Calcio 3 3 0 0 16 4 9 p
2 Labradorii 3 2 0 1 11 7 6 p
3 Sporting Zalău 3 1 0 2 6 8 3 p
4 First Class 3 0 0 3 4 18 0 p

Ora 19.00 Glory Days Gems – Sebi Marc (Grupa C)  2-1 (0-1) FINAL

Sergiu Ciocan 2 / Paul Baias

Glory Days Gems: 1-Sebastian Moroz, 6-Raul Krausz, 2-Răzvan Onea, 4-Sorin Șerban, 11-Alexandru Ignat, 7-Sergiu Ciocan, 8-Sorin Bichiri, 10-Adrian Balha, 5-Ionuț Buhai, 3-Bogdan Dologa, 12-Gabriel Groșan, 9-Brian Lemac. Staff: Norbert Kemeneș, Raul Ivaszuk, Emil Kemeneș

Sebi Marc: 1-Mihai Marc, 69-Sorin Vida, 7-Paul Baias, 14-Sorin Perța, 23-Alexandru Novoselenszki, 92-Sergiu Jurj, 20-Mihai Pop, 10-Remus Deac, 19-Nicolae Racz, 11-Liviu Vraja, 13-Dumitru Ștețca, 6-Cistian Mih. Staff: Claudiu Giurgi, Zsolt Muller, Mihai Marc.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

CLASAMENT GRUPA C „LUCIAN BĂLAN”:

1 Glory Days Gems 3 2 1 0 6 4 7 p
2 Rechinii 2004 2 1 1 0 3 2 4 p
3 Sebi Marc 3 1 0 2 6 5 3 p
4 Redex 2 0 0 2 3 7 0 p

Ora 18.00 Labradorii – First Class (Grupa B)  8-2 (4-0) FINAL

Florin Achim 3, Lucian Pop, Darius Buia, Daniel Neamț, Vasile Pop 2 / Radu Suciu, Adrian Tarța

Labradorii: 1-Andrei Blidar, 70-Adrian Ciul, 4-Daniel Neamț, 7-Valer Giurgiu, 6-Florin Achim, 30-Darius Buia, 5-Lucian Homorozan, 90-Gheorghe Solomeș, 13-Lucian Pop, 10-Vasile Pop, 23-Ciprian Duruș, 11-Denis Vașvari. Staff: Romică Buia, Marcel Andreica, Romeo Roman.

First Class: 1-Petre Konicska, 30-Adrian Tarța, 13-Alexandru Leș, 3-Alin Budea, 21-Bogdan Tulici, 6-Erik Piroska, 77-Norbert Slezinger, 10-Andrei Pop, 99-Răzvan Vălean, 90-Radu Suciu, 20-Dănuț Hăgan, 5-Ovidiu Chira. Staff: Florin Andreicuț, Daniel Stenczel, Ionuț Pașcu.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

CLASAMENT GRUPA B „RADU PAMFIL”:

1 IL Calcio 2 2 0 0 11 3 6 p
2 Labradorii 3 2 0 1 12 7 6 p
3 Sporting Zalău 2 1 0 1 5 3 3 p
4 First Class 3 0 0 3 4 19 0 p

Ora 17.00 Sporting Maramureș – ApiInvest (Grupa A)  3-1 (2-0)

Cezar Bud, Cătălin Jucan, Bogdan Piper / Dani Groza

Sporting Maramureș: 1-Andrei Gorcea, 8-Bogdan Piper, 6-Tudor Vomir, 2-Cristian Chira, 17-Cătălin Jucan, 7-Paul Nistor, 5-Cezar Bud, 10-Cristian Raicu, 19-Bogdan Varga, 18-Ionuț Măhălean, 16-Dacian Dunca, 20-Raini Badula.

ApiInvest: 9-Dodi Joca, 17-Dănuț Cimpoeșu, 4-Cosmin Crăciun, 22-Raul Negreanu, 7-Dani Groza, 8-Andrei Groza, 6-Ciprian Pinte, 11-Florin Zaszlati, 20-Emanuel Bora, 12-Samuel Bora, 1-Ionuț Denis, 10-Radu Vasilovschi. Staff: Cristian Gherasim, Raul Timiș, Dănuț Roman.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

CLASAMENT GRUPA A „VIOREL MATEIANU”:

1 Sporting Maramureș 3 3 0 0 11 2 9 p
2 TCL Clasico 3 2 0 1 11 3 6 p
3 ApiInvest 3 1 0 3 5 9 3 p
4 FC Poiana Codrului 3 0 0 3 2 16 0 p

În sferturile de finală s-au calificat echipele SPORTING MARAMUREȘ și TCL CLASICO

Ora 16.00 Minerul Cavnic – FC Recea (Grupa D) 0-5 (0-1) FINAL

Ciprian Brata 3, Adrian Micaș, Alexandru Mărieș

Minerul Cavnic: 1-Darius Ponde, 9- Rafa Tămaș, 10-Raul Tămaș, 2-Alexandru Ivasiuc, 8-Vlăduț Butuza, 20-Nechita Țiplea, 14-Paul Achim, 13-Cristian Ponde, 11-Mihai Pavel, 12-Nicolae Pielmus, 18-Laszlo Nyeriak. Staff: Marcel Nodiș, Adrian Sitar.

FC Recea: 1-Iuliu Roșiianu, 10-Viorel Chinde, 14-Adrian Micaș, 20-Milian Urs, 15-Andrei David, 18-Ciprian Brata, 13-Vlad Opriș, 7-Cosmin Berindea, 11-Alexandru Mărieș, Alexandru Oltean, 2-Cristian Erdei, 6-Ciprian Danciu. Staff: Ovidiu Mic, Alin Bota, Vasile Bumba.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

CLASAMENT FINAL GRUPA D „MIRCEA SASU”:

1 FC Recea 2 2 0 0 10 3 6 p
2 FC Pick-up 2 1 0 1 6 5 3 p
3 Minerul Cavnic 2 0 0 2 0 8 0 p

În sferturile de finală s-au calificat FC RECEA și FC PICK-UP

Ora 15.00 Rechinii 2004 – Glory Days Gems (Grupa C)  2-2 (1-2) FINAL

Ionuț Smical, Călin Borota / Sergiu Ciocan 2

Rechinii 2004: 1-Ioan Marian Hicea, 14-Ovidiu Temian, 7-Ionuț Smical, 87-Dănuț Sabou, 20-Onișor Nicorec, 2-Florin Pelecaci, 6-Călin Borota, 10-Marius Feraru, 9-Valentin Belbe, 11-Vlad Asăujan, 95-Denis Lihet, 5-Andrei Veer. Staff: Nicolae China, Zsolt Villand, Daniel Mițiguș.

Glory Days Gems: 1-Sebastian Moroz, 6-Raul Krausz, 2-Răzvan Onea, 4-Sorin Șerban, 11-Alexandru Ignat, 7-Sergiu Ciocan, 9-Sorin Bichiri, 10-Adrian Balha, 5-Ionuț Buhai, 3-Bogdan Dologa, 12-Gabriel Groșan, 9-Brian Lemac. Staff: Norbert Kemeneș, Raul Ivaszuk, Emil Kemeneș

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Drogoș Lunca

CLASAMENT GRUPA C „LUCIAN BĂLAN”:

1 Glory Days Gems 2 1 1 0 4 3 4 p
2 Rechinii 2004 2 1 1 0 3 2 4 p
3 Sebi Marc 2 1 0 1 5 3 3 p
4 Redex 2 0 0 2 3 7 0 p

Ora 14.00 IL Calcio – Labradorii (Grupa B)  3-1 (1-1) FINAL

Mircea Donca 2, Daniel Feier / Lucian Pop

IL Calcio: 1-Raul Cherecheș, 20-Cristian Paul, 3-Carlo Erdzi, 4-Adrian Rus, 5-Cosmin Anton, 6-Adrian Farcău, 7-Mirel Boitor, 8-Mircea Donca, 9-Daniel Feier, 10-Robert Herchi

Labradorii: 1-Andrei Blidar, 70-Adrian Ciul, 4-Daniel Neamț, 7-Valer Giurgiu, 6-Florin Achim, 30-Darius Buia, 5-Lucian Homorozan, 90-Gheorghe Solomeș, 13-Lucian Pop, 10-Vasile Pop, 23-Ciprian Duruș, 11-Denis Vașvari. Staff: Romică Buia, Marcel Andreica, Romeo Roman.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

CLASAMENT GRUPA B „RADU PAMFIL”:

1 IL Calcio 2 2 0 0 11 3 6 p
2 Labradori 2 1 0 1 4 5 3 p
3 Sporting Zalău 2 1 0 1 5 3 3 p
4 First Class 2 0 0 2 2 11 0 p

Ora 13.00 FC Poiana Codrului – TCL Clasico (Grupa A) 0-6 (0-3) FINAL

Alexandru Ioan Vele 2, Casian Cosmin Bere 2, Răzvan Ardelean, Claudiu Gabriel Veneș

FC Poiana Codrului: 93-Călin Drentea, 8-Cosmin Oșan, 22-Robert Noțigan,  11-Helmut Bruzac, 7-Sorin Sălăjan, 97-Ionuț Sălăjan, 6-Iulian Sabău, 98-Florin Ciocoiu, 4-Ionuț Haiduc, 13-Ninu Coteț, 5-Raimy Varna, 10-Darius Bogdan. Staff: Levente Bruzac, Paul Lăcătuș, Florin Batki.

TCL Clasico: 1-Bogdan Mateas, 3–Radu Zaharie, 10-Casian Cosmin Bere, 7-Călin Pop, 27-Tudor Suciu, 5-Răzvan Fazekaș, 30-Florin Nemeti, 4-Alexandru Ioan Vele, 11-Claudiu Gabriel Veneș, 9-Armand Gavaler, 8-Răzvan Ardelean, 13-Andrei Șchiop. Staff: Claudiu Pop, Alin Pal.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

CLASAMENT GRUPA A „VIOREL MATEIANU”:

1 Sporting Maramureș 2 2 0 0 8 1 6 p
2 TCL Clasico 3 2 0 1 11 3 6 p
3 ApiInvest 2 1 0 1 5 6 3 p
4 FC Poiana Codrului 3 0 0 3 2 16 0 p

Ora 10.00

Sebi Marc – Redex (Grupa C)  5-2 (4-1) FINAL

Sorin Perța, Paul Baias, Mihai Pop, Alexandru Novoselenszki, Dumitru Ștețca / Adrian Ilie Ilea, Bogdan Ilea

Sebi Marc: 1-Mihai Marc, 69-Sorin Vida, 7-Paul Baias, 14-Sorin Perța, 23-Alexandru Novoselenszki, 92-Sergiu Jurj, 20-Mihai Pop, 10-Remus Deac, 19-Nicolae Racz, 11-Liviu Uraja, 13-Dumitru Ștețca, 6-Cistian Mih. Staff: Claudiu Giurgi, Zsolt Muller, Mihai Marc.

Redex: 13-Florin Vanci, 77-Alin Barbul, 80-Ioan Cosma, 5-Cătălin Erdei, 18-Mihai Gherghel, 8-Adrian Ilie Ilea, 10-Bogdan Ilea, 11-Mihai Podea, 91-Adrian Șanta, 21-Grigire Dragoș Pop, 20-Paul Vanci, 15-Ștefan Buciu. Staff: Liviu Gheorghe Buia.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

CLASAMENT GRUPA C „LUCIAN BĂLAN”:

1 Sebi Marc 2 1 0 1 5 3 3 p
2 Glory Days Gems 1 1 0 0 2 1 3 p
3 Rechinii 2004 1 1 0 0 1 0 3 p
4 Redex 2 0 0 2 3 7 0 p

Ora 9.00

ApiInvest – FC Poiana Codrului (Grupa A) 5-2 (3-1) FINAL

Dănuț Cimpoeșu 2, Dani Groza, Dodi Joca 2 / Robert Noțigan, Ionuț Sălăjan

ApiInvest: 9-Dodi Joca, 17-Dănuț Cimpoeșu, 4-Cosmin Crăciun, 22-Raul Negreanu, 7-Dani Groza, 8-Andrei Groza, 6-Ciprian Pinte, 11-Florin Zaszlati, 20-Emanuel Bora, 12-Samuel Bora, 1-Ionuț Denis, 10-Radu Vasilovschi. Staff: Cristian Gherasim, Raul Timiș, Dănuț Roman.

FC Poiana Codrului: 93-Călin Drentea, 8-Cosmin Oșan, 22-Robert Noțigan,  11-Helmut Bruzac, 7-Sorin Sălăjan, 97-Ionuț Sălăjan, 6-Iulian Sabău, 98-Florin Ciocoiu, 4-Ionuț Haiduc, 13-Ninu Coteț, 5-Raimy Varna, 10-Darius Bogdan. Staff: Levente Bruzac, Paul Lăcătuș, Florin Batki.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

CLASAMENT GRUPA A „VIOREL MATEIANU”:

1 Sporting Maramureș 2 2 0 0 8 1 6 p
2 TCL Clasico 2 1 0 1 5 3 3 p
3 ApiInvest 2 1 0 1 5 6 3 p
4 FC Poiana Codrului 2 0 0 2 2 10 0 p

 

 

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Top