You are here
Home > Fotbal > Liga 5

Liga 5 Maramureș, Etapa 8 – Rezultate și clasament

          LIGA 5 MARAMUREȘ - ETAPA 8 ACS Satu Nou de Jos - AS Mireșu Mare   4-3 Viitorul Gârdani - Măgura Coaș   3-4 Speranța Fersig  - Fulgerul Lăschia   0-4 Cetate Remetea Chioarului - Faurul Făurești   4-0 Gloria Sălsig - Speranța Cernești   4-3 PHP Iadăra - Viitorul Copalnic Mănăștur   6-2 Unirea Săsar - Gloria Chechiș   4-1 CLASAMENT: 1 Gloria Sălsig 8 7 0 1 36 10 21p 2 PHP Iadăra 8 6 2 0 29 7 20p 3 Unirea Săsar 8 6 0 2 38 12 18p 4 ACS Satu Nou de Jos 8 6 0 2 28 17 18p 5 Cetate Remetea Chioarului 8 5 0 3 19 16 15p 6 AS Mireșu Mare 8 4 2 2 27 16 14p 7 Măgura Coaș 8 4 1 3 18 18 13p 8 Gloria Culcea 7 3 2 2 33 22 11p 9 Dinamic Groși 7 3 1 3 21 18 10p 10 Viitorul Gârdani 8 3 1 4 17 20 10p 11 Fulgerul Lăschia 8 3 0 5 18 25 9p 12 Gloria Chechiș 8 3 0 5 15 31 9p 13 Faurul Făurești 8 2 0 6 16 28 6p 14 Viitorul Copalnic Mănăștur 8 2 0 6 17 39 6p 15 Speranța Cernești 8 1 1 6 24 31 4p 16 Speranța Fersig 8 0 0 8 5 50 0p

Liga 5 Maramureș, Etapa 8 – Program, arbitri și observatori

          LIGA 5 MARAMUREȘ - etapa 8 Sâmbătă 12 octombrie 2019, ora 15.00 ACS Satu Nou de Jos - AS Mireșu Mare Teren: Satu Nou de jos Arbitri: Norbert Kemeneș Gavril Sitar Ștefan Mezei Observator: Cristian Săsăran Duminică 13 octombrie 2019, ora 15.00 Viitorul Gârdani - Măgura Coaș Teren: Gârdani Arbitri: Bogdan Mureșan Ioan Pop G. Dochița Observator: Ioan Bartha Unirea Săsar - Gloria Chechiș Teren: Săsar Arbitri: Alin Tincu C. Pintea D. Lung Observator: Vasile Pintean Speranța Fersig - Fulgerul Lăschia Teren: Fersig Arbitri: Cristian Gheighiș Viorel Zete Alex Vascul Observator: Florin Gherghel Cetate Remetea Chiorului - Faurul Făurești Teren: Remetea Chioarului Arbitri: Adrian Mariș S. Lucaciu Denis Mal Observator: Alexandru Bela Dinamic Groși - Gloria Culcea Teren: Groși Arbitri: M. Tinis Vlad Parge David

Liga 5 Maramureș, Etapa 7 – Program, arbitri și observatori

          Liga 5 Maramureș - Etapa 7, duminică 6 octombrie 2019 ora 15.00 Gloria Chechiș - Viitorul Gârdani Teren: Chechiș Arbitri: Alin Tincu Andrei Șuteu Șerban Buie Observator: Cristian Săsăran Fulgerul Lăschia - Unirea Săsar Teren: Lăschia Arbitri: C. Erdei Cristian Radu Paul Bode Observator: Francisc Lukacs Faurul Făurești - Speranța Fersig Teren: Lăschia Arbitri: Adrian Mariș Alexandru Oșan Raluca Pteanc Observator: Gheorghe Bărbuș Cetate Remetea Chioarului - PHP Iadăra Teren: Remetea Chioarului Cristian Mureșan Ioan Pop Sebastian Mureșan Observator: Carol Sereș Măgura Coaș - ACS Satu Nou de Jos Teren: Coaș Arbitri: Răzvan Necrici Denis Donca Teo Lauran Observator: Ciprian Sima AS Mireșu Mare - Gloria Sălsig Teren: Mireșu Mare Arbitri: M. Tiniș Gabriel Pante Raul Pteanc Observator: Mihai Mihalca Speranța Cernești - Dinamic

Liga 5 Maramureș, Etapa 6 – Rezultate și clasament

          LIGA 5 MARAMUREȘ - ETAPA 6 ACS Satu Nou de Jos - Gloria Chechiș   0-4  Viitorul Gârdani - Fulgerul Lăschia   1-3 Unirea Săsar - Faurul Făurești   6-0 Speranța Fersig - Cetate Remetea Chioarului   1-2 PHP Iadăra - Gloria Culcea   4-0 Gloria Sălsig - Măgura Coaș   2-1 Dinamic Groși - AS Mireșu Mare   3-5 Viitorul Copalnic Mănăștur - Speranța Cernești   1-10 CLASAMENT: 1 Gloria Sălsig 6 6 0 0 31 5 18p 2 PHP Iadăra 6 4 2 0 21 5 14p 3 Unirea Săsar 6 4 0 2 31 9 12p 4 ACS Satu Nou de Jos 6 4 0 2 19 12 12p 5 Cetate Remetea Chioarului 6 4 0 2 15 14 12p 6 Gloria Culcea 6 3 2 1 29 17 11p 7 AS Mireșu Mare 6 3 2 1 22 11 11p 8 Măgura Coaș 6 3 1 2 12 11 10p 9 Dinamic Groși 6 3 0 3 19 16 9p 10 Gloria Chechiș 6 3 0 3 12 24 9p 11 Viitorul Gârdani 6 2 1 3 11 14 7p 12 Fulgerul Lăschia 6 2 0 4 12 22 6p 13 Speranța Cernești 6 1 0 5 19 25 3p 14 Faurul Făurești 6 1 0 5 10 23 3p 15 Viitorul Copalnic Mănăștur 6 1 0 5 10 29 3p 16 Speranța Fersig 6 0 0 6 4 40 0p

Liga 5 Maramureș, Etapa 6 – Program, arbitri și oservatori

          Liga 5 Maramureș - Etapa 6  oara 17.00 Viitorul Gârdani - Fulgerul Lăschia  Teren: Gârdani Arbitri: M. Tiniș Paul Bujor S. Lucaciu Observator: Csaba Mezei Unirea Săsar - Faurul Făurești Teren. Săsar Arbitri: Dinu Cociș Radu Despa Șerban Buie Observator: Gheorghe Bujor Speranța Fersig - Cetate Remetea Chioarului Teren: Fersig Arbitri: Florin Mihali Raul Pteanc G. Dochița Observator: Vasile Oșan PHP Iadăra - Gloria Culcea Teren: Iadăra Arbitri: Cristian Codrea Răzvan Soponar Andreea Mărieș Observator:Francisc Lukacs Gloria Sălsig - Măgura Coaș Teren: Săslsig Arbitri: Andrei Pop Cristian Lucaci Gabriel Pante Observator: Mircea Mare Dinamic Groși - AS Mireșu Mare Teren: Groși Arbitri: Bogdan Mureșan Marius Maghear Denis Donca Observator: Attila Molnar Viitorul Copalnic Mănăștur - Speranța Cernești Teren: Coplanic Mănăștur Arbitri: Dorel Lazin Cristian Radu Paul Bode Observator:

Liga 5 Maramureș, Etapa 5 – Rezultate și clasament

Ioan R. Ster          Liga 5 Maramureș - Etapa 5 Speranța Fersig - PHP Iadăra   0-5 (0-3) Cetate Remetea Chioarului - CS Unirea Săsar   3-2 (2-2) Faurul Făurești - Viitorul Gârdani   1-3 Fulgerul Lăschia - ACS Satu Nou de Jos   2-3 (1-1) Gloria Chechiș - Gloria Sălsig   0-8 (0-5) Măgura Coaș - Dinamic Groși   1-4 (1-1) AS Mireșu Mare - Viitorul Copalnic Mănăștur   6-0 (4-0) Speranța Cernești - Gloria Culcea   3-6 (2-4) CLASAMENT: 1 Gloria Sălsig 5 5 0 0 29 4 15p 2 ACS Satu Nou de Jos 5 4 0 1 19 8 12p 3 Gloria Culcea 5 3 2 0 29 13 11p 4 PHP Iadăra 5 3 2 0 17 5 11p 5 Măgura Coaș 5 3 1 1 11 9 10p 6 Unirea Săsar 5 3 0 2 25 9 9p 7 Dinamic Groși 5 3 0 2 16 11 9p 8 Cetate Remetea Chioarului 5 3 0 2 13 13 9p 9 AS Mireșu Mare 5 2 2 1 17 8 8p 10 Viitorul Gârdani 5 2 1 2 10 11 7p 11 Gloria Chechiș 5 2 0 3 8 24 6p 12 Faurul Făurești 5 1 0 4 10 17 3p 13 Viitorul Copalnic Mănăștur 5 1 0 4 9 19 3p 14 Fulgerul Lăschia 5 1 0 4 9 21 3p 15 Speranța Cernești 5 0 0 5 9 24 op 16 Speranța Fersig 5 0 0 5 3 38 0p

Liga 5 Maramureș, Etapa 5 – Program, arbitri și observatori

          Liga 5 Maramureș - Etapa 5 Duminică 22 septembrie 2019 ora 17.00 Speranța Fersig - PHP Iadăra Teren: Fersig Arbitri: C. Pintea Andreea Mărieș Paul Bode Observator: Ioan Hotico Cetate Remetea Chioarului - Unirea Săsar Teren: Remetea Chioarului Arbitri: C. Erdei David Coț Cristian Radu Observator: Ioan Onciu Faurul Făurești - Viitorul Gârdani Teren: Făurești Arbitri. Radu Balmoș Paul Lodină Daniel Balaj Observator: Francisc Lukacs Fulgerul Lăschia - ACS Satu Nou de Jos Teren: Lăschia Arbitri: Dinu Cociș Alexandru Oșan Raluca Pteanc Observator: Ioan Bartha Gloria Chechiș - Gloria Sălsig Teren: Chechiș Arbitri: Florin Mihali Ioan Pop Observator: Nicolae Zola Măgura Coaș - Dinamic Groși Teren: Coaș Arbitri: Dorel Lazin Daniel Lar Andrei Ardelean Observator:Cristian Săsăran AS Mireșu Mare - Viitorul Copalnic Mănăștur Teren: Mireșu Mare Arbitri: Marius

Liga 5 Maramureș – Etapa 4, program, arbitri și observatori

          LIGA 5 MARAMUREȘ - ETAPA 4, PROGRAM, ARBITRI ȘI OBSERVATORI ACS Satu Nou de Jos - Faurul Făurești   3-0 (neprezentare) Unirea Săsar - Speranța Fersig Teren: Săsar Arbitri: Adrian Mariș Alex Copos Alex Vascul Observator: Constantin Limban Viitorul Gârdani - Cetate Remetea Chioarului Teren: Gârdani Arbitri: Dinu Cociș V. Vinț Viorel Zete Observator: Edmond Necula Gloria Sălsig - Fulgerul Lăschia Teren: Sălsig Arbitri: Cristian Codrea S. Lucaciu Andreea Mărieș Observator:Francisc Lukacs Dinamic Groși - Gloria Chechiș Teren: Groși Arbitri: Marius Maghear Ionuț Sava David Coț Observator: Ioan Onciu Viitorul Copalnic Mănăștur - Măgura Coaș Teren: Copalnic Mănăștur Arbitri: Vlad Mare Cristian Radu G. Dochița Observator: Attila Molnar Gloria Culcea - AS Mireșu Mare Teren: Culcea Arbitri: Norbert Kemeneș Cristian Mureșan Gabriel Pante Observator:Gheorghe Bărbuș PHP Iadăra

Liga 5 Maramureș , Etapa 3 – Rezultate și clasament

          LIGA 5 MARAMUREȘ – ETAPA 3 Duminică 8 septembrie 2019 ora 17.00 Unirea Săsar – PHP Iadăra 1-3 Speranța Fersig – Viitorul Gârdani  1-2 Cetate Remetea Chioarului – ACS Satu Nou de Jos  3-4 Faurul Făurești – Gloria Sălsig   2-5 Fulgerul Lăschia – Dinamic Groși   4-3 Gloria Chechiș – Viitorul Copalnic Mănăștur   4-1 Măgura Coaș – Gloria Culcea   1-1 AS Mireșu Mare – Speranța Cernești   5-1 CLASAMENT: 1 Gloria Sălsig 3 3 0 0 17 4 9p 2 Gloria Culcea 3 2 1 0 18 5 7p 3 Măgura Coaș 3 2 1 0 7 4 7p 4 ACS Satu Nou de Jos 3 2 0 1 13 6 6p 5 UNirea Săsar 3 2 0 1 8 6 6p 6 Gloria Chechiș 3 2 0 1 8 13 6p 7 PHP Iadăra 3 1 2 0 6 4 5p 8 AS Mireșu Mare 3 1 1 1 6 3 4p 9 Viitorul Gârdani 3 1 1 1 6 8 4p 10 Dinamic Groși 3 1 0 2 9 10 3p 11 Faurul Făurești 3 1 0 2 9 11 3p 12 Cetate Remetea Chioarului 3 1 0 2 8 10 3p 13 Viitorul Copalnic Mănăștur 3 1 0 2 8 10 3p 14 Fulgerul Lăschia 3 1 0 2 7 14 3p 15 Speranța Cernești 3 0 0 3 5 12 0p 16 Speranța Fersig 3 0 0 3 3 18 0p

Liga 5 Maramureș – Programul, arbitri și observatori

          LIGA 5 MARAMUREȘ – ETAPA 3 Duminică 8 septembrie 2019 ora 17.00 Unirea Săsar – PHP Iadăra Teren: Săsar Arbitri: Cristian Codrea Sebastian Mureșan Observator: Francisk Lukacs Speranța Fersig – Viitorul Gârdani Teren: Fersig Arbitri: Erdei Radu despa Observator: Gheorghe Bărbuș Cetate Remetea Chioarului – ACS Satu Nou de Jos Teren: Remetea Chioarului Arbitri: Ilieș Ionuț Sava Observator: Alexandru Bela Faurul Făurești – Gloria Sălsig Teren: Făurești Arbitri: Florin Mihali Cristian Lucaci David Cot Observator: Vasile Oșan Fulgerul Lăschia – Dinamic Groși Teren: Lăschia Arbitri: Cristian Mureșan Dochița Observator: Carol Sreș Gloria Chechiș – Viitorul Copalnic Mănăștur Teren: Chechiș Arbitri: Marius Bărbuș Dana Marchiș Observator: Gheorghe Bujor Măgura Coaș – Gloria Culcea Teren: Coaș Arbitri: Răzvan Necrici Viorel Zete Gabriel Pante Observator: Ioan Onciu AS Mireșu Mare – Speranța Cernești Teren:

Top

baiamaresport.ro Web analytics