You are here
Home > Fotbal > Liga 4

Liga 4 Maramureș, Etapa 8 – Rezultate și clasamente

          LIGA 4 MARAMUREȘ - ETAPA 8 SERIA SUD: CS Seini - Lăpușul Tg. Lăpuș   1-4 (0-4) Minerul Baia Sprie - Carmen Satulung   3-0 (1-0) FC Suciu de Sus - AS Nistru   5-2 (1-1) CS Fărcașa - Unirea Șișești   1-1 (1-0) Bradul Groșii Țibleșului - Progresul Dumbrăvița 1-3 (1-1) Rapid Satu Nou de Sus - Progresul Șomcuta Mare   1-7 (1-3) Viitorul Ulmeni     STĂ CLASAMENT: 1 Progresul Șomcuta Mare 8 8 0 0 39 8 24p 2 Lăpușul Tg. Lăpuș 8 8 0 0 27 6 24p 3 Minerul Baia Sprie 7 5 1 1 20 9 16p 4 Progresul Dumbrăvița 7 5 1 1 21 11 16p 5 Rapid Satu Nou de Sus 7 5 0 2 19 16 15p 6 CS Seini 7 4 0 3 12 12 12p 7 Viitorul Ulmeni 7 3 0 4 16 14 9p 8 Unirea Șișești 7 2 2 3 20 21 8p 9 FC Suciu de Sus 8 2 0 6 16 23 6p 10 CS Fărcașa 8 1 1 6 10 19 4p 11 Bradul Groșii Țibleșului 7 1 1 5 9 23 4p 12 Carmen Satulung 8 0 1 7 12 31 1p 13 AS Nistru 7 0 1 6 9 37 1p SERIA NORD: Avântul Bârsana - Salina Ocna Șugatag   5-0 (3-0) Bradul Vișeu de Sus - Foresta Câmpulung la Tisa   7-2 Iza Dragomirești - CSM Sighetu Marmației   0-9

LIVE SCORE Liga 4 Maramureș – Etapa 8

          SERIA SUD Duminică 13 octombrie 2019 ora 15.00 FC Suciu de Sus – AS Nistru   4-2 (1-1) Teren: Suciu de Sus Arbitri: Florin Mihali Marius Maghear Răzvan Dorca Observator: Carol Sereș Juniori: 1-5 CS Fărcașa – Unirea Șișești   1-1 (1-0) Teren: Tămaia Arbitri: Andrei Pop Ionuț Sava V. Vinț Observator: Gheorghe Bărbuș Juniori: 13-0 Bradul Groșii Țibleșului – Progresul Dumbrăvița   1-3 (1-1) Teren: Groșii Țibleșului Arbitri: Răzvan Necrici Ionuț Husti Daniel Balaj Observator: Ioan Onciu Juniori: 3-4 Rapid Satu Nou de Sus – Progresul Șomcuta Mare   1-7 (1-2) Teren: Satu Nou de Sus Arbitri: Cristian Codrea Răzvan Soponar Paul Lodină Observator: Constantin Limban Juniori: 0-14 SERIA NORD Duminică 13 octombrie 2019, ora 15.00 Bradul Vișeu de Sus – Foresta Câmpulung la Tisa    Teren: Vișeu

LIVE SCORE Liga 4 Maramureș – Etapa 8

          LIGA 4 MARAMUREȘ - ETAPA 8 SERIA SUD: Sâmbătă 12 octombrie 2019, ora 15.00    CS Seini – Lăpușul Tg. Lăpuș   1-4 (0-4)  Teren: Seini Arbitri: M. Tinis Cristian Mureșan P. Ilieș Observator: Zamfir Mesaroș Juniori: 3-3 Minerul Baia Sprie – Carmen Satulung   3-0 (1-0) Teren: Baia Sprie Arbitri: Marius Bărbuș Ioan Anișoreac Gabriel Pante Observator: Ioan Pop Juniori: 2-0 SERIA NORD Sâmbătă 12 octombrie 2019 ORA 15.00 Avântul Bârsana – Salina Ocna Șugatag   5-0 (3-0) Teren: Bârsana Arbitri: Răzvan Necrici Vlad Parge Paul Bujor Observator: Mihai Mihalca Juniori: 2-1

Liga 4 Maramureș, Etapa 8 – Program, arbitri și observatori

          LIGA 4 MARAMUREȘ - ETAPA 8 SERIA SUD: Sâmbătă 12 octombrie 2019, ora 15.00 CS Seini - Lăpușul Tg. Lăpuș Teren: Seini Arbitri: M. Tinis Cristian Mureșan P. Ilieș Observator: Zamfir Mesaroș Minerul Baia Sprie - Carmen Satulung Teren: Baia Sprie Arbitri: Marius Bărbuș Ioan Anișoreac Gabriel Pante Observator: Ioan Pop Duminică 13 octombrie 2019, ora 15.00 FC Suciu de Sus - AS Nistru Teren: Suciu de Sus Arbitri: Florin Mihali Marius Maghear Răzvan Dorca Observator: Carol Sereș CS Fărcașa - Unirea Șișești Teren: Tămaia Arbitri: Andrei Pop Ionuț Sava V. Vinț Observator: Gheorghe Bărbuș Bradul Groșii Țibleșului - Progresul Dumbrăvița Teren: Groșii Țibleșului Arbitri: Răzvan Necrici Ionuț Husti Daniel Balaj Observator: Ioan Onciu Rapid Satu Nou de Sus - Progresul Șomcuta Mare Teren: satu

ATENȚIE! – La finele turului se schimbă legitimațiile de joc

          Tuturor jucătorilor din Liga 4 (seniori și juniori) și Liga 5 li se vor schimba carnetele de joc în pauza competițională dintre tur și retur. De asemenea, toate fotografiile jucătorilor legitimați vor fi actualizate.   Conform hotărârii Comitetului Executiv al Asociației Județene de Fotbal Maramureș (AJFMM) din data de 1 iulie 2019, se vor schimba toate legitimațiile și pozele din carnetele de joc pentru componenții echipelor de Liga 4 (seniori și juniori) și Liga 5. Această decizie a fost luată dat fiind că multe carnete sunt deteriorate, în unele cazuri nu mai există spații disponibile pentru vizele anuale și cele medicale și toate fotografiile

LIVE SCORE Liga 4 Maramureș – Etapa 7

          SERIA SUD Duminică 6 octombrie 2019 Carmen Satulung – Rapid Satu Nou de Sus   1-7 (0-3) Teren: Satulung Arbitri: Mario Bela Cristian Lucaci Paul Bujor Observator: Ioan Hotico Juniori: 11-0 Progresul Șomcuta Mare – CS Seini   2-1 (0-0) Teren: Șomcuta Mare Arbitri: Norbert Kemeneș Vlad Parge D. Lung Observator: Florin Gherghel Juniori: 2-4 Progresul Dumbrăvița – CS Fărcașa   3-1 (1-1) Teren: Dumbrăvița Arbitri: Cristian Codrea Radu Despa Gavril Sitar Observator: Mircea Mare Juniori: 3-2 Unirea Șișești – FC Suciu de Sus   6-3 (3-0) Teren: Șișești Arbitri: Gheorghe Tarba Daniel Balaj Bogdan Pintea Observator: Dumitru Stan Juniori: 2-5 Minerul Baia Sprie     STĂ SERIA NORD Duminică 6 octombrie 2019 Foresta Câmpulung la Tisa – Recolta Săliștea de Sus   1-5 (1-5)    Teren: Câmpulung la Tisa Arbitri: Florin Mihali

LIVE SCORE Liga 4 Maramureș – Etapa 7

          LIGA 4 MARAMUREȘ - ETAPA 7 SERIA SUD Sâmbătă 5 octombrie 2019, ora 15.00 Lăpușul Tg. Lăpuș – Bradul Groșii  Țibleșului 5-0 (3-0) Teren: Tg. Lăpuș Arbitri: Vlad Mare Florin Mihali Teo Lauran Observator: Edmond Necula Juniori: 5-1 AS Nistru – Viitorul Ulmeni 4-0 (3-0) Teren: Tăuții Măgherăuș Arbitri: Andrei Pop Cristian Gheighiș P. Ilieș Observator: Ioan Onciu Juniori: 5-0 SERIA NORD: Sâmbătă 5 octombrie 2019. ora 15.00 CSM Sighetu Marmației – Bradul Vișeu de Sus 8-1 (3-1) Teren: Solovan Sighetu Marmației Arbitri: Marius Bărbuș Ionuț Sava Marius Maghear Observator: Zamfir Mesaroș Juniori: 3-0

Liga 4 Maramureș, Etapa 7 – Program, arbitri și observatori

          Liga 4 Maramureș - Etapa 7 SERIA SUD Sâmbătă 5 octombrie 2019, ora 15.00 Lăpușul Tg. Lăpuș - Bradul Groșii Țibleșului Teren: Tg. Lăpuș Arbitri: Vlad Mare Florin Mihali Teo Lauran Observator: Edmond Necula AS Nistru - Viitorul Ulmeni Teren: Tăuții Măgherăuș Arbitri: Andrei Pop Cristian Gheighiș P. Ilieș Observator: Ioan Onciu Duminică 6 octombrie 2019 Carmen Satulung - Rapid Satu Nou de Sus Teren: Satulung Arbitri: Mario Bela Cristian Lucaci Paul Bujor Observator: Ioan Hotico Progresul Șomcuta Mare - CS Seini Teren: Șomcuta Mare Arbitri: Norbert Kemeneș Vlad Parge D. Lung Observator: Florin Gherghel Progresul Dumbrăvița - CS Fărcașa Teren: Dumbrăvița Arbitri: Cristian Codrea Radu Despa Gavril Sitar Observator: Mircea Mare Unirea Șișești - FC Suciu de Sus Teren: Șișești Arbitri: Gheorghe Tarba Daniel Balaj

Liga 4 Maramureș, Etapa 6 – Rezultate și clasamente

          LIGA 4 MARAMUREȘ - ETAPA 6 SERIA SUD Rapid Satu Nou de Sus - Minerul Baia Sprie   2-1 FC Suciu de Sus - Progresul Dumbrăvița   0-2 CS Fărcașa - Lăpușul Tg. Lăpuș   0-3 Viitorul Ulmeni - Unirea Șișești   4-2 Bradul Groșii Țibleșului - Progresul Șomcuta Mare   2-8 CS Seini - Carmen Satulung   3-1 AS Nistru     STĂ CLASAMENT: 1 Progresul Șomcuta Mare 6 6 0 0 30 6 18p 2 Lăpușul Tg. Lăpuș 6 6 0 0 18 5 18p 3 Minerul Baia Sprie 6 4 1 1 17 9 13p 4 CS Seini 5 4 0 1 10 6 12p 5 Rapid Satu Nou de Sus 5 4 0 1 11 8 12p 6 Progresul Dumbrăvița 5 3 1 1 15 9 10p 7 Viitorul Ulmeni 6 2 0 4 13 16 6p 8 Unirea Șișești 5 1 1 3 15 18 4p 9 Bradul Groșii Țibleșului 5 1 1 3 8 15 4p 10 FC Suciu de Sus 6 1 0 5 8 15 3p 11 CS Fărcașa 6 1 0 5 8 15 3p 12 Carmen Satulung 6 0 1 5 11 21 1p 13 AS Nistru 5 0 1 4 7 28 1p SERIA NORD: Zorile Moisei - Foresta Câmpulung la Tisa   11-0 Recolta Săliștea de Sus - CSM Sighetu Marmației   2-2 Bradul Vișeu de Sus - CSO Borșa   3-0 Salina Ocna Șugatag - AS Remeți   1-0 Avântul

LIVE SCORE Liga 4 Maramureș – Etapa 6

          Liga 4 Maramureș - Etapa 6 SERIA SUD CS Fărcașa - Lăpușul Tg. Lăpuș  0-3 (0-1)   Teren: Fărcașa Arbitri: Norbert Kemeneș Vlad Parge Radu Balmoș Observator: Carol Sereș Juniori: 1-4 Viitorul Ulmeni - Unirea Șișești  4-2 (1-1) Teren: Ulmeni Arbitri: Mario Bela Răzvan Dorca Mircea Bogdan Observator: Ioan Bartha Juniori: 0-1 Bradul Groșii Țibleșului - Progresul Șomcuta Mare  2-8 (1-6) Teren: Groșii Țibleșului Arbitri: Vlad Mare P. Ilieș C. Pintea Observator: Cristian Săsăran Juniori: 2-3 CS Seini - Carmen Satulung  3-1 (1-0) Teren: Seini Arbitri: Marius Bărbuș Ionuț Sava Cristian Gheighiș Observator: Train Marchiș Juniori: 9-3 SERIA NORD Zorile Moisei - Foresta Câmpulung la Tisa  11-0 (4-0) Teren: Moisei Arbitri: Mihai Pașca D. Lung Raluca Pteanc Observator: Gheorghe Bărbuș Juniori:  Recolta Săliștea de Sus - CSM Sighetu Marmației  2-2 (2-0) Teren:

Top

baiamaresport.ro Web analytics