You are here
Home > Fotbal > Minifotbal > LIVE SCORE Cupa Minerul

LIVE SCORE Cupa Minerul

 

 

 

 

 

CUPA MINERUL 2019

Vineri 27 decembrie 2019

Ora 22.00 First Class – Sporting Zalău (Grupa B) 0-3 (0-1) FINAL

Raul Stanciu 2, Bogdan Ciaca

First Class: 1-Petre Konicska, Adrian Tarța, 13-Alexandru Leș, 3-Alin Budea, 21-Bogdan Tulici, 6-Erik Piroska, 77-Norbert Slezinger, 10-Andrei Pop, 99-Răzvan Vălean, 90-Radu Suciu, 20-Dănuț Hăgan, 5-Ovidiu Chira. Staff: Florin Andreicuț, Daniel Stenczel, Ionuț Pașcu.

Sportig Zalău: 1-Sergiu Mureșan, 19-Bogdan Forizs, 3-Andrei Coroian, 27-Kristian Szekely, 10-Raul Stanciu, 9-Claudiu Băican, 7-Gabriel Țiriac, 2-Sebastian Duma, 8-Andrei Șumălan, 6-Ionuț Blaga, 22-Bogdan Ciaca. Staff: Alin Pop.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

CLASAMENT GRUPA B „RADU PAMFIL”

1 IL Calcio 1 1 0 0 8 2 3 p
2 Labradorii 1 1 0 0 3 2 3 p
3 Sporting Zalău 2 1 0 1 5 3 3 p
4 First Class 2 0 0 2 2 9 0 p

Ora 21.00 TCL Clasico – Sporting Maramureș (Grupa A)  1-3 (1-1) FINAL

Călin Pop / Cristian Chira, Bogdan Piper, Cezar Bud

TCL Clasico: 1-Bogdan Mateas, 3Radu Zaharie, 10-Casian Cosmin Bere, 7-Călin Pop, 27-Tudor Suciu, 5-Răzvan Fazekaș, 30-Florin Nemeti, 4-Alexandru Ioan Vele, 11-Claudiu Gabriel Veneș, 9-Armand Gavaler, 8-Răzvan Ardelean, 13-Andrei Șchiop. Staff: Claudiu Pop, Alin Pal.

Sporting Maramureș: 1-Andrei Gorcea, 8-Bogdan Piper, 6-Tudor Vomir, 2-Cristian Chira, 17-Cătălin Jucan, 7-Paul Nistor, 5-Cezar Bud, 10-Cristian Raicu, 19-Bogdan Varga, 18-Ionuț Măhălean, 16-Dacian Dunca, 20-Raini Badula.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

CLASAMENT GRUPA A „VIOREL MATEIANU

1 Sporting Maramureș 2 2 0 0 8 1 6 p
2 TCLClasico 2 1 0 1 5 3 3 p
3 ApiInvest 1 0 0 1 0 4 0 p
4 FC Poiana Codrului 1 0 0 1 0 5 0 p

Ora 20.00 FC Recea – FC Pick-up (Grupa D)  5-3 (2-1) FINAL

Viorel Chinde 2, Ciprian Brata, Cosmin Berindea, Alexandru Mărieș / Paul Batin 2, Dacian Dacin

FC Recea: 1-Iuliu Roșiianu, 10-Viorel Chinde, 23-Adrian Micaș, 20-Milian Urs, 15-Andrei David, 8-Ciprian Brata, 13-Vlad Opriș, 7-Cosmin Berindea, 11-Alexandru Mărieș, Alexandru Oltean, 2-Cristian Erdei, 6-Ciprian Danciu. Staff: Ovidiu Mic, Alin Bota, Vasile Bumba.

FC Pick-up: 1-Bogdan Marian, 12-Marius Trandaffirescu, 19-Sebastian Marian, 12-Alin Cuc, 9-Cosmin Goja, 13-Marius Drule, 11-Dacian Dacin, 5-Cătălin Răduneața, 10-Paul Batin, 31-Ovidiu Hoban. Staff: Cristian Iațu, Radu Constantinescu.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

CLASAMENT GRUPA D „MIRCEA SASU”

1 FC Recea 1 1 0 0 5 3 3 p
2 FC Recea 1 1   1 6 5 3 p
3 Minerul Cavnic 1 0 0 1 0 3 0 p

 

Ora 19.00 Glory Days Gems – Redex (Grupa C) 2-1 (0-0) FINAL

Brian Lemac, Sorin Bichiri / Adrian Șanta

Glory Days Gems: 1-Sebastian Moroz, 6-Raul Krausz, 2-Răzvan Onea, 4-Sorin Șerban, 11-Alexandru Ignat, 7-Sergiu Ciocan, 9-Sorin Bichiri, 10-Adrian Balha, 5-Ionuț Buhai, 3-Bogdan Dologa, 12-Gabriel Groșan, 9-Brian Lemac. Staff: Norbert Kemeneș, Raul Ivaszuk, Emil Kemeneș

Redex: 13-Florin Vanci, 77-Alin Barbul, 80-Ioan Cosma, 5-Cătălin Erdei, 18-Mihai Gherghel, 8-Adrian Ilie Ilea, 10-Bogdan Ilea, 11-Mihai Podea, 91-Adrian Șanta, 21-Grigire Dragoș Pop, 20-Paul Vanci, 15-Ștefan Buciu. Staff: Liviu Gheorghe Buia.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

CLASAMENT GRUPA C „LUCIAN BĂLAN”

1 Glory Days Gems 1 1 0 0 2 1 3 p
2 Rechinii 2004 1 1 0 0 1 0 3 p
3 Sebi Marc 1 0 0 1 0 1 0 p
4 Redex 1 0 0 1 1 2 0 p

 

Ora 18.00 Labradorii – Sporting Zalău (Grupa B)  3-2 (2-1) FINAL

Darius Buia, Florin Achim, Valer Giurgiu / Andrei Șumălan, Kristian Szekely

Labradorii: 1-Andrei Blidar, 70-Adrian Ciul, 4-Daniel Neamț, 7-Valer Giurgiu, 6-Florin Achim, 30-Darius Buia, 5-Lucian Homorozan, 90-Gheorghe Solomeș, 13-Lucian Pop, 10-Vasile Pop, 23-Ciprian Duruș, 11-Denis Vașvari. Staff: Romică Buia, Marcel Andreica, Romeo Roman.

Sporting Zalău: 1-Sergiu Mureșan, 19-Bogdan Forizs, 3-Andrei Coroian, 27-Kristian Szekely, 10-Raul Stanciu, 9-Claudiu Băican, 7-Gabriel Țiriac, 2-Sebastian Duma, 8-Andrei Șumălan, 6-Ionuț Blaga, 22-Bogdan Ciaca. Staff: Alin Pop

Arbitri: Szabolcs Kovac, Dragoș Lunca

CLASAMENT GRUPA B „RADU PAMFIL”

1 IL Calcio 1 1 0 0 8 2 3 p
2 Labradorii 1 1 0 0 3 2 3 p
3 Sporting Zalău 1 0 0 1 2 3 0 p
4 First Class 1 0 0 1 2 8 0 p

 

Ora 17.00 FC Poiana Codrului – Sporting Maramureș (Grupa A)  0-5 (0-2) FINAL

Raini Badula 2, Dacian Dunca 2, Tudor Vomir

FC Poiana Codrului: 93-Călin Drentea, 8-Cosmin Oșan, 22-Robert Noțigan,  11-Helmut Bruzac, 7-Sorin Sălăjan, 97-Ionuț Sălăjan, 6-Iulian Sabău, 98-Florin Ciocoiu, 4-Ionuț Haiduc, 13-Ninu Coteț, 5-Raimy Varna, 10-Darius Bogdan. Staff: Levente Bruzac, Paul Lăcătuș, Florin Batki.

Sporting Maramureș: 1-Andrei Gorcea, 8-Bogdan Piper, 6-Tudor Vomir, 2-Cristian Chira, 17-Cătălin Jucan, 7-Paul Nistor, 5-Cezar Bud, 10-Cristian Raicu, 19-Bogdan Varga, 18-Ionuț Măhălean, 16-Dacian Dunca, 20-Raini Badula.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

CLASAMENT GRUPA A „VIOREL MATEIANU”

1 Sporting Maramureș 1 1 0 0 5 0 3 p
2 TLC Clasico 1 1 0 0 4 0 3 p
3 ApiInvest 1 0 0 1 0 4 0 p
4 FC Poiana Codrului 1 0 0 1 0 5 0 p

 

 

Ora 16.00 FC Pick-up – Minerul Cavnic (Grupa D)  3-0 (2-0) FINAL

Ovidiu Hoban 2, Paul Batin

FC Pick-up: 1-Bogdan Marian, 12-Marius Trandaffirescu, 19-Sebastian Marian, 12-Alin Cuc, 9-Cosmin Goja, 13-Marius Drule, 11-Dacian Dacin, 5-Cătălin Răduneața, 10-Paul Batin, 31-Ovidiu Hoban. Staff: Cristian Iațu, Radu Constantinescu.

Minerul Cavnic: 1-Darius Ponde, 9- Rafa Tămaș, 10-Raul Tămaș, 2-Alexandru Ivasiuc, 8-Vlăduț Butuza, 20-Nechita Țiplea, 14-Paul Achim, 13-Cristian Ponde, 11-Mihai Pavel, 12-Nicolae Pielmus, 18-Laszlo Nyeriak. Staff: Marcel Nodiș, Adrian Sitar.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

CLASAMENT GRUPA D „MIRCEA SASU”

1 FC Pick-up 1 1 0 0 3 0 3 p
2 FC Recea 0 0 0 0 0 0 0 p
3 Minerul Cavnic 1 0 0 1 0 3 0 p

Ora 15.00 Rechinii 2004 – Sebi Marc (Grupa C)  1-0 (0-0) FINAL

Marius Feraru

Rechinii 2004: 1-Ioan Marian Hicea, 14-Ovidiu Temian, 7-Ionuț Smical, 87-Dănuț Sabou, 20-Onișor Nicorec, 2-Florin Pelecaci, 6-Călin Borota, 10-Marius Feraru, 9-Valentin Belbe, 11-Vlad Asăujan, 95-Denis Lihet, 5-Andrei Veer. Staff: Nicolae China, Zsolt Villand, Daniel Mițiguș.

Sebi Marc: 1-Mihai Marc, 69-Sorin Vida, 7-Paul Baias, 14-Sorin Perța, 23-Alexandru Novoselenszki, 92-Sergiu Jurj, 20-Mihai Pop, 10-Remus Deac, 19-Nicolae Racz, 11-Liviu Uraja, 13-Dumitru Ștețca, 6-Cistian Mih. Staff: Claudiu Giurgi, Zsolt Muller, Mihai Marc.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

CLASAMENT GRUPA C „LUCIAN BĂLAN”

1 Rechinii 2004 1 1 0 0 1 0 1 p
2 Redex 0 0 0 0 0 0 0 p
3 Glory Days Gems 0 0 0 0 0 0 0 p
4 Sebi Marc 1 0 0 1 0 1 0 p

Ora 14.00 IL Calcio – First Class (Grupa B)  8-2 (5-1)  FINAL

Cosmin Anton 2, Adrian Farcău 2, Adrian Rus , Cristian Paul,Carlo Erdzi, Daniel Feier  / Bogdan Tulici, Andrei Pop

IL Calcio: 1-Raul Cherecheș, 20-Cristian Paul, 3-Carlo Erdzi, 4-Adrian Rus, 5-Cosmin Anton, 6-Adrian Farcău, 7-Mirel Boitor, 8-Mircea Donca, 9-Daniel Feier, 10-Robert Herchi.

First Class: 1-Petre Konicska, Adrian Tarța, 13-Alexandru Leș, 3-Alin Budea, 21-Bogdan Tulici, 6-Erik Piroska, 77-Norbert Slezinger, 10-Andrei Pop, 99-Răzvan Vălean, 90-Radu Suciu, 20-Dănuț Hăgan, 5-Ovidiu Chira. Staff: Florin Andreicuț, Daniel Stenczel, Ionuț Pașcu.

Arbitri: Szabolcs Kovacs,  Dragoș Lunca

CLASAMENT GRUPA B „RADU PAMFIL”

1 IL Calcio 1 1 0 0 8 2 3 p
2 Labradorii 0 0 0 0 0 0 0 p
3 Sporting Zalău 0 0 0 0 0 0 0 p
4 First Class 1 0 0 1 2 8 0 p

Ora 13.00 ApiInvest – TCL Clasico (Grupa A)  0-4 (0-2) FINAL

Armand Gavaler, Răzvan Ardelean, Casian Cosmin Bere, Călin Pop

ApiInvest: 9-Dodi Joca, 17-Dănuț Cimpoeșu, 4-Cosmin Crăciun, 22-Raul Negreanu, 7-Dani Groza, 8-Andrei Groza, 6-Ciprian Pinte, 11-Florin Zaszlati, 20-Emanuel Bora, 12-Samuel Bora, 1-Ionuț Denis, 10-Radu Vasilovschi. Staff: Cristian Gherasim, Raul Timiș, Dănuț Roman.

TCL Clasico: Radu Zaharie, 10-Casian Cosmin Bere, 7-Călin Pop, Tudor Suciu, Răzvan Fazekaș, Florin Nemeti, Alexandru Ioan Vele, Bogdan Mateaș, Claudiu Gabriel Veneș, 8-Armand Gavaler, 9-Răzvan Ardelean, Andrei Șchiop. Staff: Claudiu Pop, Alin Pal.

Arbitri: Vlad Mare, Cristian Codrea

CLASAMENT GRUPA A „VIOREL MATEIANU”

1 TCL Clasico 1 1 0 0 4 0 3 p
2 FC Poiana Codrului 0 0 0 0 0 0 0 p
3 FC Poiana Codrului 0 0 0 0 0 0 0 p
4 ApiInvest 1 0 0 1 0 4 o p

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Top