You are here
Home > Fotbal > TRAGERE LA SORȚI LIGA 3 Derby maramureșean chiar în prima etapă din C10!

TRAGERE LA SORȚI LIGA 3 Derby maramureșean chiar în prima etapă din C10!

 

 

 

 

 

 

Ioan R. Ster 

Astăzi la Casa Fotbalului a avut loc tragerea la sorți și s-a stabilit țintarul pentru sezonulu competițional 2020-2021 din Liga 3. Echipele din Maramureș, Progresul Șomcuta Mare și Minaur Baia Mare, vor face parte din seria 10.

Iată componența seriei 10 din Liga 3:

  • Minaur Baia Mare
  • Progresul Șomcuta Mare
  • Someșul Dej
  • CSM Satu Mare
  • Sportul Șimleu Silvaniei
  • ACS CAO Oradea
  • Luceafărul Oradea
  • CSC Sânmartin
  • Gloria Bistrița
  • SCM Zalău

Programul turului Liga 3 seria 10:

Etapa 1

Sportul Șimleul Silvaniei – CSC Sânmartin

CSM Satu Mare – Gloria Bistrița

Progresul Șomcuta Mare – Minaur Baia Mare

CAO Oradea – SCM Zalău

Someșul Dej – Luceafărul Oradea

Etapa 2

CSC Sânmartin – Luceafărul Oradea

SCM Zalău – Someșul Dej

Minaur Baia Mare – CAO Oradea

Gloria Bistrița – Progresul Șomcuta Mare

Sportul Șimleul Silvaniei – CSM Satu Mare

Etapa 3

CSM Satu Mare – CSC Sânmartin

Progresul Șomcuta Mare – Sportul Șimleul Silvaniei

CAO Oradea – Gloria Bistrița

Someșul Dej – Minaur Baia Mare

Luceafărul Oradea – SCM Zalău

Etapa 4

CSC Sânmatin – SCM Zalău

Minaur Baia Mare – Luceafărul Oradea

Gloria Bistrița – Someșul Dej

Sportul Șimleul Silvaniei – CAO Oradea

CSM Satu Mare – Progresul Șomcuta Mare

Etapa 5

Progresul Șomcuta Mare – CSC Sânmartin

CAO Oradea – CSM Satu Mare

Someșul Dej – Sportul Șimleul Silvaniei

Luceafărul Oradea – Gloria Bistrița

SCM Zalău – Minaur Baia Mare

Etapa 6

CSC Sânmartin – Minaur Baia Mare

Gloria Bistrița – SCM Zalău

Sportul Șimleul Silvaniei – Luceafărul Oradea

CSM Satu Mare – Someșul Dej

Progresul Șomcuta Mare – CAO Oradea

Etapa 7

CAO Oradea – CSC Sânmartin

Someșul Dej – Progresul Șomcuta Mare

Luceafărul Oradea – CSM Satu Mare

SCM Zalău – Sportul Șimleul Silvaniei

Minaur Baia Mare – Gloria Bistrița

Etapa 8

CSC Sânmartin – Gloria Bistrița

Sportul Șimleul Silvaniei – Minaur Baia Mare

CSM Satu Mare – SCM Zalău

Progresul Șomcuta Mare – Luceafărul Oradea

CAO Oradea – Someșul Dej

Etapa 9

Someșul Dej – CSC Sânmartine

Luceafărul Oradea – CAO Oradea

SCM Zalău – Progresul Șomcuta Mare

Minaur Baia Mare – CSM Satu Mare

Gloria Bistrița – Sportul Șimleul Silvaniei

 

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Top