You are here
Home > Fotbal > Minifotbal > LIVE SCORE ziua decisivă la CUPA MINERUL

LIVE SCORE ziua decisivă la CUPA MINERUL

 

 

 

 

 

CUPA MINERUL 2019

Duminică 29 decembrie 2019

FINALA MARE:

LABRADORII – GLORY DAYS GEMS  3-2 (3-0) FINAL

LABRADORII este câștigătoare din acest an la CUPA MINERUL!

Adrian Ciul, Sorin Șerban (autogol), Darius Buia / Răzvan Onea 2

LABRADORII: 1-Andrei Blidar, 70-Adrian Ciul, 4-Daniel Neamț, 7-Valer Giurgiu, 6-Florin Achim, 30-Darius Buia, 5-Lucian Homorozan, 90-Gheorghe Solomeș, 13-Lucian Pop, 10-Vasile Pop, 23-Ciprian Duruș, 11-Denis Vașvari. Staff: Romică Buia, Marcel Andreica, Romeo Roman.

GLORY DAYS GEMS: 1-Sebastian Moroz, 6-Raul Krausz, 2-Răzvan Onea, 4-Sorin Șerban, 11-Alexandru Ignat, 7-Sergiu Ciocan, 9-Sorin Bichiri, 10-Adrian Balha, 5-Ionuț Buhai, 3-Bogdan Dologa, 12-Gabriel Groșan, 9-Brian Lemac. Staff: Norbert Kemeneș, Raul Ivaszuk, Emil Kemeneș

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Ovidiu Mazilu

FINALA MICĂ:

RECHINII 2004 – IL CALCIO  4-4 (2-1) 5-8 (d.p.)

IL CALCIO OCUPĂ LOCUL 3 LA CUPA MINERUL 2019

0-1 Cristian Paul

1-1 Ovidiu Temian

1-2 Mircea Donca

1-2 ratează Ionuț Smical

1-3 Daniel Feier

Marius Feraru 2, Ionuț Smical 2 / Mircea Donca 3, Daniel Feier

RECHINII 2004: 1-Ioan Marian Hicea, 14-Ovidiu Temian, 7-Ionuț Smical, 87-Dănuț Sabou, 20-Onișor Nicorec, 2-Florin Pelecaci, 6-Călin Borota, 10-Marius Feraru, 9-Valentin Belbe, 11-Vlad Asăujan, 95-Denis Lihet, 5-Andrei Veer. Staff: Nicolae China, Zsolt Villand, Daniel Mițiguș.

IL CALCIO: 1-Raul Cherecheș, 20-Cristian Paul, 3-Carlo Erdzi, 4-Adrian Rus, 5-Cosmin Anton, 6-Adrian Farcău, 7-Mirel Boitor, 8-Mircea Donca, 9-Daniel Feier, 10-Robert Herchi.

Arbitri: Ovidiu Mazilu, Dragoș Lunca

Ora 19.00 MECI DEMONSTRATRIV FOTBAL FEMININ

INDEPENDENȚA BAIA MARE „A” – INDEPENDENȚA BAIA MARE „B”

SEMIFINALA 2:

IL CALCIO – GLORY DAYS GEMS  3-3 (0-2)- 4-5 (d.p) FINAL

GLORY DAYS GEMS se califică în FINALĂ

1-0 Cristian Paul

1-1 Răzvan Onea

1-1 ratează Mircea Donca

1-1 ratează Sorin Șerban

1-1 ratează Cosmin Anton

1-2 Sergiu Ciocan

Mircea Donca 2, Cosmin Anton / Raul Krausz, Sergiu Ciocan, Sorin Șerban

IL CALCIO: 1-Raul Cherecheș, 20-Cristian Paul, 3-Carlo Erdzi, 4-Adrian Rus, 5-Cosmin Anton, 6-Adrian Farcău, 7-Mirel Boitor, 8-Mircea Donca, 9-Daniel Feier, 10-Robert Herchi.

GLORY DAYS GEMS: 1-Sebastian Moroz, 6-Raul Krausz, 2-Răzvan Onea, 4-Sorin Șerban, 11-Alexandru Ignat, 7-Sergiu Ciocan, 9-Sorin Bichiri, 10-Adrian Balha, 5-Ionuț Buhai, 3-Bogdan Dologa, 12-Gabriel Groșan, 9-Brian Lemac. Staff: Norbert Kemeneș, Raul Ivaszuk, Emil Kemeneș

Arbitri: Cristian Codrea, Ovidiu Mazilu

SEMIFINALA 1:

LABRADORII – RECHINII 2004  1-0 (1-0) FINAL

LABRADORII s-a calificat în FINALĂ

Darius Buia

LABRADORII: 1-Andrei Blidar, 70-Adrian Ciul, 4-Daniel Neamț, 7-Valer Giurgiu, 6-Florin Achim, 30-Darius Buia, 5-Lucian Homorozan, 90-Gheorghe Solomeș, 13-Lucian Pop, 10-Vasile Pop, 23-Ciprian Duruș, 11-Denis Vașvari. Staff: Romică Buia, Marcel Andreica, Romeo Roman.

RECHINII 2004:  1-Raul Cherecheș, 20-Cristian Paul, 3-Carlo Erdzi, 4-Adrian Rus, 5-Cosmin Anton, 6-Adrian Farcău, 7-Mirel Boitor, 8-Mircea Donca, 9-Daniel Feier, 10-Robert Herchi.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

SFERTURI DE FINALĂ:

SFERTUL 4:

GLORY DAYS GEMS – FC RECEA  2-0 (1-0) FINAL

GLORY DAYS GEMS se califică în semifinale

Sergiu Ciocan, Brian Lemac

GLORY DAYS GEMS: 1-Sebastian Moroz, 6-Raul Krausz, 2-Răzvan Onea, 4-Sorin Șerban, 11-Alexandru Ignat, 7-Sergiu Ciocan, 9-Sorin Bichiri, 10-Adrian Balha, 5-Ionuț Buhai, 3-Bogdan Dologa, 12-Gabriel Groșan, 9-Brian Lemac. Staff: Norbert Kemeneș, Raul Ivaszuk, Emil Kemeneș

FC RECEA: 1-Iuliu Roșiianu, 10-Viorel Chinde, 23-Adrian Micaș, 20-Milian Urs, 15-Andrei David, 8-Ciprian Brata, 13-Vlad Opriș, 7-Cosmin Berindea, 11-Alexandru Mărieș, Alexandru Oltean, 2-Cristian Erdei, 6-Ciprian Danciu. Staff: Ovidiu Mic, Alin Bota, Vasile Bumba.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

 

SFERTUL 3:

RECHINII 2004 – FC PICK-UP  2-1 (1-1) FINAL 3-0 la masa verde (Cristian Iațu a fost folosit fără drept de joc)

RECHINII 2004 se califică în semifinale

Marius Feraru, Onișor Nicorec / Paul Batin

RECHINII 2004: 1-Ioan Marian Hicea, 14-Ovidiu Temian, 7-Ionuț Smical, 87-Dănuț Sabou, 20-Onișor Nicorec, 2-Florin Pelecaci, 6-Călin Borota, 10-Marius Feraru, 9-Valentin Belbe, 11-Vlad Asăujan, 95-Denis Lihet, 5-Andrei Veer. Staff: Nicolae China, Zsolt Villand, Daniel Mițiguș.

FC PICK-UP:  1-Bogdan Marian12-Marius Trandaffirescu, 19-Sebastian Marian, 12-Alin Cuc, 9-Cosmin Goja, 13-Marius Drule, 11-Dacian Dacin, 5-Cătălin Răduneața, 10-Paul Batin, 31-Ovidiu Hoban. Staff: Cristian Iațu, Radu Constantinescu.

Arbitri: Szabolcs Kovacs, Dragoș Lunca

SFERTUL 2:

IL CALCIO se califică în semifinale

Ora 14.00 TCL CLASICO – IL CALCIO  2-5 (0-3) FINAL

Călin Pop, Răzvan Ardelean / Adrian Rus (penalty), Anton Cosmin, Cristian Paul, Robert Herchi, Daniel Feier

TCL CLASICO:  1-Bogdan Mateas, 3–Radu Zaharie, 10-Casian Cosmin Bere, 7-Călin Pop, 27-Tudor Suciu, 5-Răzvan Fazekaș, 30-Florin Nemeti, 4-Alexandru Ioan Vele, 11-Claudiu Gabriel Veneș, 9-Armand Gavaler, 8-Răzvan Ardelean, 13-Andrei Șchiop. Staff: Claudiu Pop, Alin Pal.

IL CALCIO:  1-Raul Cherecheș, 20-Cristian Paul, 3-Carlo Erdzi, 4-Adrian Rus, 5-Cosmin Anton, 6-Adrian Farcău, 7-Mirel Boitor, 8-Mircea Donca, 9-Daniel Feier, 10-Robert Herchi.

Arbitrii: Cristian Codrea, Vlad Mare

SFERTUL 1:

Ora 13.00 SPORTING MARAMUREȘ – LABRADORII  3-3 (2-1)-4-5 d.p FINAL

Lovituri de departajare:

1-0 Tudor Vomir

1-0 ratare Ciprian Duruș

1-0 ratare Bogdan Piper

1-1 Darius Buia

1-1 ratare Cezar Bud

1-2 Florin Achim

LABRADORII se califică în semifinale

Cezar Bud 2, Dacian Dunca / Darius Buia 2, Gheorghe Solomeș

SPORTING MARAMUREȘ: 1-Andrei Gorcea, 8-Bogdan Piper, 6-Tudor Vomir, 2-Cristian Chira, 17-Cătălin Jucan, 7-Paul Nistor, 5-Cezar Bud, 10-Cristian Raicu, 19-Bogdan Varga, 18-Ionuț Măhălean, 16-Dacian Dunca, 20-Raini Badula.

LABRADORII:  1-Andrei Blidar, 70-Adrian Ciul, 4-Daniel Neamț, 7-Valer Giurgiu, 6-Florin Achim, 30-Darius Buia, 5-Lucian Homorozan, 90-Gheorghe Solomeș, 13-Lucian Pop, 10-Vasile Pop, 23-Ciprian Duruș, 11-Denis Vașvari. Staff: Romică Buia, Marcel Andreica, Romeo Roman.

Arbitri: Cristian Codrea, Vlad Mare

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Top