You are here
Home > Fotbal > Programul competițional Liga 5 ediția 2019-2020

Programul competițional Liga 5 ediția 2019-2020

Ioan R. Ster 

 

 

 

PROGRAM COMPETIȚIONAL LIGA 5 ediția 2019-2020

 

Etapa 1 – duminică 25 august 2019

CS Viitorul Gârdani – AS PHP Iadăra

CS Unirea Săsar – ACS Satu Nou de Jos

AS Speranța Fersig – AS Gloria Sălsig

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Dinamic Groși

AS Faurul Făurești – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

AS Fulgerul Lăschia – AS Gloria Culcea

AS Gloria Chechiș – AS Speranța Cernești

AS Măgura Coaș – AS Mireșu Mare

 

Etapa 2 – duminică 1 septembrie 2019

ACS Satu Nou de Jos – AS Speranța Fersig

CS Viitorul Gârdani – CS Unirea Săsar

AS Gloria Sălsig – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Dinamic Groși – AS Faurul Făurești

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Fulgerul Lăschia

AS Gloria Culcea – AS Gloria Chechiș

AS Speranța Cernești – AS Măgura Coaș

AS PHP Iadăra – AS Mireșu Mare

 

Etapa 3 – duminică 8 septembrie 2019

CS Unirea Săsar – AS PHP Iadăra

AS Speranța Fersig – CS Viitorul Gârdani

AS Cetate Remetea Chioarului – ACS Satu Nou de Jos

AS Faurul Făurești – AS Gloria Sălsig

AS Fulgerul Lăschia – AS Dinamic Groși

AS Gloria Chechiș – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

AS Măgura Coaș – AS Gloria Culcea

AS Mireșu Mare – AS Speranța Cernești

 

Etapa 4 – duminică 15 septembrie 2019

ACS Satu Nou de Jos – AS Faurul Făurești

CS Unirea Săsar – AS Speranța Fersig

CS Viitorul Gârdani – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Gloria Sălsig – AS Fulgerul Lăschia

AS Dinamic Groși – AS Gloria Chechiș

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Măgura Coaș

AS Gloria Culcea – AS Mireșu Mare

AS PHP Iadăra – AS Speranța Cernești

 

Etapa 5 – duminică 22 septembrie 2019

AS Speranța Fersig – AS PHP Iadăra

AS Cetate Remetea Chioarului – CS Unirea Săsar

AS Faurul Făurești – CS Viitorul Gârdani

AS Fulgerul Lăschia – ACS Satu Nou de Jos

AS Gloria Chechiș – AS Gloria Sălsig

AS Măgura Coaș – AS Dinamic Groși

AS Mireșu Mare – AS Viitorul Coplanic Mănăștur

AS Speranța Cernești – AS Gloria Culcea

 

Etapa 6 – duminică 29 septembrie 2019

ACS Satu Nou de Jos – AS Gloria Chechiș

CS Viitorul Gârdani – AS Fulgerul Lăschia

CS Unirea Săsar – AS Faurul Făurești

AS Speranța Fersig – AS Cetate Remetea Chioarului

AS PHP Iadăra – AS Gloria Culcea

AS Gloria Sălsig – AS Măgura Coaș

AS Dinamic Groși – AS Mireșu Mare

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Speranța Cernești

 

Etapa 7 – duminică 6 octombrie 2019

AS Gloria Chechiș – CS Viitorul Gârdani

AS Fulgerul Lăschia – CS Unirea Săsar

AS Faurul Făurești – AS Speranța Fersig

AS Cetate Remetea Chioarului – AS PHP Iadăra

AS Măgura Coaș – ACS Satu Nou de Jos

AS Mireșu Mare – AS Gloria Sălsig

AS Speranța Cernești – AS Dinamic Groși

AS Gloria Culcea – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

 

Etapa 8 – duminică 13 octombrie 2019

ACS Satu Nou de Jos – AS Mireșu Mare

CS Viitorul Gârdani – AS Măgura Coaș

AS Speranța Fersig – AS Fulgerul Lăschia

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Faurul Făurești

AS Dinamic Groși – AS Gloria Culcea

AS Gloria Sălsig – AS Speranța Cernești

AS PHP Iadăra – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

CS Unirea Săsar – AS Gloria Chechiș

 

Etapa 9 – duminică 20 octombrie 2019

AS Mireșu Mare – CS Viitorul Gârdani

AS Măgura Coaș – CS Unirea Săsar

AS Fulgerul Lăschia – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Faurul Făurești – AS PHP Iadăra

AS Speranța Cernești – ACS Satu Nou de Jos

AS Gloria Culcea – AS Gloria Sălsig

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Dinamic Groși

AS Gloria Chechiș – AS Speranța Fersig

 

Etapa 10 – duminică 27 octombrie 2019

ACS Satu Nou de Jos – AS Gloria Culcea

CS Viitorul Gârdani – AS Speranța Cernești

AS Speranța Fersig – AS Măgura Coaș

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Gloria Chechiș

AS Faurul Făurești – AS Fulgerul Lăschia

AS Gloria Sălsig – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

AS PHP Iadăra – AS Dinamic Groși

CS Unirea Săsar – AS Mireșu Mare

 

Etapa 11 – duminică 3 noiembrie 2019

AS Gloria Culcea – CS Viitorul Gârdani

AS Speranța Cernești – CS Unirea Săsar

AS Mireșu Mare – AS Speranța Fersig

AS Măgura Coaș – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Fulgerul Lăschia – AS PHP Iadăra

AS Viitorul Coplanic Mănăștur – ACS Satu Nou de Jos

AS Dinamic Groși – AS Gloria Sălsig

AS Gloria Chechiș – AS Faurul Făurești

 

Etapa 12 – duminică 10 noiembrie 2019

ACS Satu Nou de Jos – AS Dinamic Groși

AS PHP Iadăra – AS Gloria Sălsig

CS Viitorul Gârdani – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

AS Speranța Fersig – AS Speranța Cernești

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Mireșu Mare

AS Faurul Făurești – AS Măgura Coaș

AS Fulgerul Lăschia – AS Gloria Chechiș

CS Unirea Săsar – AS Gloria Culcea

 

Etapa 13 – duminică 17 noiembrie 2019

AS Gloria Săalsig – ACS Satu Nou de Jos

AS Dinamic Groși – CS Viitorul Gârdani

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – CS Unirea Săsar

AS Gloria Culcea – AS Speranța Fersig

AS Speranța Cenești – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Mireșu Mare – AS Faurul Făurești

AS Măgura Coaș – AS Fulgerul Lăschia

AS Gloria Chechiș – AS PHP Iadăra

 

Etapa 14 – duminică 24 noiembrie 2019

AS PHP Iadăra – ACS Satu Nou de Jos

CS Viitorul Gârdani – AS Gloria Sălsig

AS Speranța Fersig – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Gloria Culcea

AS Faurul Făurești – AS Speranța Cernești

AS Fulgerul Lăschia – AS Mireșu Mare

CS Unirea Săsar – AS Dinamic Groși

AS Gloria Chechiș – AS Măgura Coaș

 

Etapa 15 – duminică 1 Decembrie 2019

ACS Satu Nou de Jos – CS Viitorul Gârdani

AS Gloria Sălsig – CS Unirea Săsar

AS Dinamic Groși – AS Speranța Fersig

AS Viitorul Coplanic Mănăștur – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Gloria Culcea – AS Faurul Făurești

AS Speranța Cernești – AS Fulgerul Lăschia

AS Mireșu Mare – AS Gloria Chechiș

AS Măgura Coaș – AS PHP Iadăra

 

Etapa 16 –

AS PHP Iadăra – CS Viitorul Gârdani

AS Gloria Sălsig – AS Speranța Fersig

AS Dinamic Groși – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Faurul Făurești

AS Gloria Culcea – AS Fulgerul Lăschia

AS Speranța Cernești – AS Gloria Chechiș

AS Mireșu Mare – AS Măgura Coaș

ACS Satu Nou de Jos – CS Unirea Săsar

 

Etapa 17 –

AS Speranța Fersig –  ACS Satu Nou de Jos

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Gloria Sălsig

AS Faurul Făurești – AS Dinamic Groși

AS Fulgerul Lăschia – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

AS Măgura Coaș – AS Speranța Cernești

AS Mireșu Mare – AS PHP Iadăra

CS Unirea Săsar – CS Viitorul Gârdani

AS Gloria Chechiș – AS Gloria Culcea

 

Etapa 18 –

AS PHP Iadăra – CS Unirea Săsar

CS Viitorul Gârdani – AS Speranța Fersig

AS Gloria Sălsig – AS Faurul Făurești

AS Dinamic Groși – AS Fulgerul Lăschia

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Gloria Chechiș

AS Gloria Culcea – AS Măgura Coaș

AS Speranța Cernești – AS Mireșu Mare

ACS Satu Nou de Jos – AS Cetate Remetea Chioarului

 

Etapa 19 –

AS Speranța Fersig – CS Unirea Săsar

AS Cetate Remetea Chioarului – CS Viitorul Gârdani

AS Faurul Făurești – ACS Satu Nou de Jos

AS Fulgerul Lăschia – AS Gloria Sălsig

AS Măgura Coaș – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

AS Mireșu Mare – AS Gloria Culcea

AS Speranța Cernești – AS PHP Iadăra

AS Gloria Chechiș – AS Dinamic Groși

 

Etapa 20 –

AS PHP Iadăra – AS Speranța Fersig

CS Viitorul Gârdani – AS Faurul Făurești

AS Gloria Sălsig – AS Gloria Chechiș

AS Dinamic Groși – AS Măgura Coaș

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Mireșu Mare

AS Gloria Culcea – AS Speranța Cernești

CS Unirea Săsar – AS Cetate Remetea Chioarului

ACS Satu Nou de Jos – AS Fulgerul Lăschia

 

Etapa 21 –

AS Fulgerul Lăschia – CS Viitorul Gârdani

AS Faurul Făurești – CS Unirea Săsar

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Speranța Fersig

AS Gloria Culcea – AS PHP Iadăra

AS Măgura Coaș – AS Gloria Sălsig

AS Mireșu Mare – AS Dinamic Groși

AS Speranța Cernești – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

AS Gloria Chechiș – ACS Satu Nou de Jos

 

Etapa 22 –

CS Viitorul Gârdani – AS Gloria Chechiș

AS Speranța Fersig – AS Faurul Făurești

AS PHP Iadăra – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Gloria Sălsig – AS Mireșu Mare

AS Dinamic Groși – AS Speranța Cernești

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Gloria Culcea

CS Unirea Săsar – AS Fulgerul Lăschia

ACS Satu Nou de Jos – AS Măgura Coaș

 

Etapa 23 –

AS Măgura Coaș – CS Viitorul Gârdani

AS Fulgerul Lăschia – AS Speranța Fersig

AS Faurul Făurești – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Gloria Culcea – AS Dinamic Groși

AS Speranța Cernești – AS Gloria Sălsig

AS Mireșu Mare – ACS Satu Nou de Jos

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS PHP Iadăra

AS Gloria Chechiș – CS Unirea Săsar

 

Etapa 24 –

CS Viitorul Gârdani – AS Mireșu Mare

AS Speranța Fersig – AS Gloria Chechiș

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Fulgerul Lăschia

AS PHP Iadăra – AS Faurul Făurești

AS Gloria Sălsig – AS Gloria Culcea

AS Dinamic Groși – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

CS Unirea Săsar – AS Măgura Coaș

ACS Satu Nou de Jos – AS Speranța Cernești

 

Etapa 25 –

AS Speranța Cernești – CS Viitorul Gârdani

AS Mireșu Mare – CS Unirea Săsar

AS Măgura Coaș – AS Speranța Fersig

AS Fulgerul Lăschia – AS Faurul Făurești

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Gloria Sălsig

AS Gloria Culcea – ACS Satu Nou de Jos

AS Dinamic Groși – AS PHP Iadăra

AS Gloria Chcechiș – AS Cetate Remetea Chioarului

 

Etapa 26 –

CS Viitorul Gârdani – AS Gloria Culcea

AS Speranța Fersig – AS Mireșu Mare

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Măgura Coaș

AS Faurul Făurești – AS Gloria Chechiș

AS PHP Iadăra – AS Fulgerul Lăschia

AS Gloria Sălsig – AS Dinamic Groși

CS Unirea Săsar – AS Speranța Cernești

ACS Satu Nou de Jos – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

 

Etapa 27 –

AS Gloria Sălsig – AS PHP Iadăra

AS Dinamic Groși – ACS Satu Nou de Jos

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – CS Viitorul Gârdani

AS Gloria Culcea – CS Unirea Săsar

AS Speranța Cernești – AS Speranța Fersig

AS Mireșu Mare – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Măgura Coaș – AS Faurul Făurești

AS Gloria Chechiș – AS Fulgerul Lăschia

 

Etapa 28 –

CS Viitorul Gârdani – AS Dinamic Groși

AS Speranța Fersig – AS Gloria Culcea

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Speranța Cernești

AS Faurul Făurești – AS Mireșu Mare

AS Fulgerul Lăschia – AS Măgura Coaș

AS PHP Iadăra – AS Gloria Chechiș

ACS Satu Nou de Jos – AS Gloria Sălsig

CS Unirea Săsar – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

 

Etapa 29 –

AS Gloria Sălsig – CS Viitorul Gârdani

AS Dinamic Groși – CS Unirea Săsar

AS Viitorul Copalnic Mănăștur – AS Speranța Fersig

AS Gloria Culcea – AS Cetate Remetea Chioarului

AS Speranța Cernești – AS Faurul Făurești

AS Mireșu Mare – AS Fulgerul Lăschia

AS Măgura Coaș – AS Gloria Chechiș

ACS Satu Nou de Jos – AS PHP Iadăra

 

Etapa 30 –

CS Viitorul Gârdani – ACS Satu Nou de Jos

AS Speranța Fersig – AS Dinamic Groși

AS Cetate Remetea Chioarului – AS Viitorul Copalnic Mănăștur

AS Faurul Făurești – AS Gloria Culcea

AS Fulgerul Lăschia – AS Speranța Cernești

AS PHP Iadăra – AS Măgura Coaș

CS Unirea Săsar – AS Gloria Sălsig

AS Gloria Chechiș – AS Mireșu Mare

 

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Top