You are here
Home > Fotbal > Programul competițional Liga 4 – Seria Sud ediția 2019-2020

Programul competițional Liga 4 – Seria Sud ediția 2019-2020

Ioan R. Ster 

 

 

PROGRAMUL COMPETIȚIONAL LIGA 4 – SERIA SUD  ediția 2019-2020

 

Etapa 1 – duminică 25 august 2019

CS Seini – CS Fărcașa

CS Rapid Satu Nou de Sus – CS FC Suciu de Sus

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

CSO Minerul Baia Sprie – CS Viitorul Ulmeni

AS Carmen Satulung – AS Nistru

CS Progresul Șomcuta Mare – AS Unirea Șișești

ACS Bradul Groșii Țibleșului     STĂ

 

Etapa 2 – duminică 1 septembrie 2019

AS Nistru – CS Progresul Șomcuta Mare

CS FC Suciu de Sus – CSO Minerul Baia Sprie

CS Fărcașa – CS Rapid Satu Nou de Sus

ACS Bradul Groșii Țibleșului – CS Seini

AS Unirea Șișești – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

CS Viitorul Ulmeni – AS Carmen Satulung

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița     STĂ

 

Etapa 3 – duminică 8 septembrie 2019

CS Rapid Satu Nou de Sus – ACS Bradul Groșii Țibleșului

CSO Minerul Baia Sprie – CS Fărcașa

AS Carmen Satulung – CS FC Suciu de Sus

CS Progresul Șomcuta Mare – CS Viitorul Ulmeni

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – AS Nistru

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – AS Unirea Șișești

CS Seini     STĂ

 

Etapa 4 – duminică 15 septembrie 2019

AS Nistru – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

CS FC Suciu – de Sus – CS Progresul Șomcuta Mare

CS Fărcașa – AS Carmen Satulung

ACS Bradul Groșii Țibleșului – CSO Minerul Baia Sprie

CS Seini – CS Rapid Satu Nou de Sus

CS Viitorul Ulmeni – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

AS Unirea Șișești     STĂ

 

Etapa 5 – duminică 22 septembrie 2019

CSO Minerul Baia Sprie – CS Seini

AS Carmen Satulung – ACS Bradul Groșii Țibleșului

CS Progresul Șomcuta Mare – CS Fărcașa

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – CS FC Suciu de Sus

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – CS Viitorul Ulmeni

AS Unirea Șișești – AS Nistru

CS Rapid Satu Nou de Sus     STĂ

 

Etapa 6 – duminică 29 septembrie 2019

CS FC Suciu de Sus – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

CS Fărcașa – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

ACS Bradul Groșii Țibleșului – CS Progresul Șomcuta Mare

CS Seini – AS Carmen Satulung

CS Rapid Satu Nou de Sus – CSO Minerul Baia Sprie

CS Viitorul Ulmeni – AS Unirea Șișești

AS Nistru     STĂ

 

Etapa 7 – duminică 6 octombrie 2019

AS Nistru – CS Viitorul Ulmeni

AS Carmen Satulung – CS Rapid Satu Nou de Sus

CS Progresul Șomcuta Mare – CS Seini

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – ACS Bradul Groșii Țibleșului

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – CS Fărcașa

AS Unirea Șișești – CS FC Suciu de Sus

CSO Minerul Baia Sprie     STĂ

 

Etapa 8 – duminică 13 octombrie 2019

CS FC Suciu de Sus – AS Nistru

CS Fărcașa – AS Unirea Șișești

ACS Bradul Groșii Țibleșului – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

CS Seini – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

CS Rapid Satu Nou de Sus – CS Progresul Șomcuta Mare

CSO Minerul Baia Sprie – AS Carmen Satulung

CS Viitorul Ulmeni     STĂ

 

Etapa 9 – duminică 20 octombrie 2019

AS Nistru – CS Fărcașa

CS Progresul Șomcuta Mare – CSO Minerul Bia Sprie

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – CS Rapid Satu Nou de Sus

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – CS Seini

AS Unirea Șișești – ACS Bradul Groșii Țibleșului

CS Viitorul Ulmeni – CS FC Suciu de Sus

AS Carmen Satulung     STĂ

 

Etapa 10 – duminică 27 octombrie 2019

CS Fărcașa – CS Viitorul Ulmeni

ACS Bradul Groșii Țibleșului – AS Nistru

CS Seini AS – Unirea Șișești

CS Rapid Satu Nou de Sus  – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

CSO Minerul Baia Sprie – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

AS Carmen Satulung – CS Progresul Șomcuta Mare

CS FC Suciu de Sus     STĂ

 

Etapa 11 – miercuri 30 octombrie 2019

AS Nistru – CS Seini

CS FC Suciu de Sus – CS Fărcașa

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – AS Carmen Satulung

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – CSO Minerul Baia Sprie

AS Unirea Șișești – CS Rapid Satu Nou de Sus

CS Viitorul Ulmeni – ACS Bradul groșii Țibleșului

CS Progresul Șomcuta Mare     STĂ

 

Etapa 12 – duminică 3 noiembrie 2019

ACS Bradul Groșii Țibleșului – CS FC Suciu de Sus

CS Seini – CS Viitorul Ulmeni

CS Rapid satu Nou de Sus – AS Nistru

CSO Minerul Baia Sprie – AS Unirea Șișești

AS Carmen Satulung – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

CS Progresul Șomcuta Mare – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

CS Fărcașa     STĂ

 

Etapa 13 – duminică 10 noiembrie 2019

AS Nistru – CSO Minerul Baia Sprie

CS FC Suciu de Sus – CS Seini

CS Fărcașa – ACS Bradul Groșii Țibleșului

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – CS Progresul Șomcuta Mare

AS Unirea Șișești – AS Carmen Satulung

CS Viitorul Ulmeni – CS Rapid Satu Nou de Sus

FC Lăpușul Tg. Lăpuș     STĂ

 

Etapa 14 – duminică 17 noiembrie 2019

CS FC Suciu de Sus – CS Rapid Satu Nou de Sus

AS Nistru – AS Carmen Satulung

CS Fărcașa – CS Seini

CS Viitorul Ulmeni – CSO Minerul Baia Sprie

AS Unirea Șișești – CS Progresul Șomcuta Mare

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

ACS Bradul Groșii Țibleșului     STĂ

 

Etapa 15 – duminică 25 noiembrie 2019

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – AS Unirea Șișești

CS Progresul Șomcuta Mare – AS Nistru

AS Carmen Satulung – CS Viitorul Ulmeni

CSO Minerul Baia Sprie – CS FC Suciu de Sus

CS Rapid Satu Nou de Sus – CS Fărcașa

CS Seini – ACS Bradul Groșii Țibleșului

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița     STĂ

 

Etapa 16 –

ACS Bradul Groții Țibleșului – CS Rapid Satu Nou de Sus

CS Fărcașa – CSO Minerul Baia Sprie

CS FC Suciu de Sus – AS Carmen Satulung

CS Viitorul Ulmeni – CS Progresul Șomcuta Mare

AS Nistru – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

AS Unirea Șișești – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

CS Seini     STĂ

 

Etapa 17 –

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – CS Viitorul Ulmeni

CS Progresul Șomcuta Mare – CS FC Suciu de Sus

AS Carmen Satulung – CS Fărcașa

CSO Minerul Baia Sprie – ACS Bradul Groșii Țibleșului

CS Rapid Satu Nou de Sus – CS Seini

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – AS Nistru

AS Unirea Șișești     STĂ

 

Etapa 18 –

CS Seini – CSO Minerul Baia Sprie

ACS Bradul Groșii Țibleșului – AS Carmen Satulung

CS Fărcașa – CS Progresul Șomcuta Mare

CS FC Suciu de Sus – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

CS Viitorul Ulmeni – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

AS Nistru – AS Unirea Șișești

CS Rapid Satu Nou de Sus     STĂ

 

Etapa 19 –

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – CS Fărcașa

CS Progresul Șomcuta Mare – ACS Bradul Groșii Țibleșului

AS Carmen Satulung – CS Seini

CSO Minerul Baia Sprie – CS Rapid Satu Nou de Sus

AS Unirea Șișești – CS Viitorul Ulmeni

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – CS FC Suciu de Sus

AS Nistru     STĂ

 

Etapa 20 –

CS Rapid Satu Nou de Sus – AS Carmen Satulung

CS Seini – CS Progresul Șomcuta Mare

ACS Bradul Groșii Țibleșului – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

CS Fărcașa – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

CS FC Suciu de Sus – AS Unirea Șișești

CS Viitorul Ulmeni – AS Nistru

CSO Minerul Baia Sprie     STĂ

 

Etapa 21 –

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – CS Seini

CS Progresul Șomcuta Mare – CS Rapid Satu Nou de Sus

AS Carmen Satulung – CSO Minerul Baia Sprie

AS Nistru – CS FC Suciu de Sus

AS Unirea Șișești – CS Fărcașa

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – ACS Bradul Groșii Țibleșului

CS Viitorul Ulmeni     STĂ

 

Etapa 22 –

CSO Minerul Baia Sprie – CS Progresul Șomcuta Mare

CS Rapid Satu Nou de Sus – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

CS Seini – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

ACS Bradul Groșii Țibleșului – AS Unirea Șișești

CS Fărcașa – AS Nistru

CS FC Suciu de Sus – CS Viitorul Ulmeni

AS Carmen Satulung     STĂ

 

Etapa 23 –

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – CSO Minerul Baia Sprie

CS Progresul Șomcuta Mare – AS Carmen Satulung

CS Viitorul Ulmeni – CS Fărcașa

AS Nistru – ACS Bradul Groșii Țibleșului

AS Unirea Șișești – CS Seini

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – CS Rapid Satu Nou de Sus

CS FC Suciu de Sus     STĂ

 

Etapa 24 –

AS Carmen Satulung – FC Lăpușul Tg. Lăpuș

CSO Minerul Baia Sprie – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

CS Rapid Satu Nou de Sus – AS Unirea Șișești

CS Seini – AS Nistru

ACS Bradul Groșii Țibleșului – CS Viitorul Ulmeni

CS Fărcașa – CS FC Suciu de Sus

CS Progresul Șomcuta Mare     STĂ

 

Etapa 25 –

FC Lăpușul Tg. Lăpuș – CS Progresul Șomcuta Mare

CS FC Suciu de Sus – ACS Bradul Groșii Țibleșului

CS Viitorul Ulmeni – CS Seini

AS Nistru – CS Rapid Satu Nou de Sus

AS Unirea Șișești – CSO Minerul Baia Sprie

ACS Progresul 2012 Dumbrăvița – AS Carmen Satulung

CS Fărcașa     STĂ

 

Etapa 26 –

CS Progresul Șomcuta Mare – ACS Progresul 2012 Dumbrăvița

AS Carmen Satulung – AS Unirea Șișești

CSO Minerul Baia Sprie – AS Nistru

CS Rapid Satu Nou de Sus – CS Viitorul Ulmeni

CS Seini – CS FC Suciu de Sus

ACS Bradul Groșii Țibleșului – CS Fărcașa

FC Lăpușul Tg. Lăpuș     STĂ

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Top