You are here
Home > Fotbal > Liga 4 Maramureș, Etapa 9 – Program, arbitri și observatori

Liga 4 Maramureș, Etapa 9 – Program, arbitri și observatori

 

 

 

 

 

LIGA 4 MARAMUREȘ – ETAPA 9

SERIA SUD

Sâmbătă 19.10.2019, ora 15.00

Lăpușul Tg. Lăpuș – Rapid Satu Nou de Sus

Teren: Tg. Lăpuș

Arbiri:

  • Marius Bărbuș
  • Ionuț Sava
  • Ștefan mezei

Observator: Cristian Bogdan

AS Nistru – CS Fărcașa

Teren: Tăuții Măgherăuș

Arbitri:

  • Norbert Kemeneș
  • Răzvan Dorca
  • C. Pintea

Observator: Ciprian Sima

Duminică 20 octombrie 2019, ora 15.00

Progresul Șomcuta Mare – Minerul Baia Sprie

Teren: Tg. Lăpuș

Arbitri: 

  • Vlad Mare
  • Cristian Mureșan
  • D. Lung

Observator: Vasile Oșan

Progresul Dumbrăvița – CS Seini

Teren: Dumbrăvița

Arbitri:

  • Norbert Kemeneș
  • Radu Despa
  • Bogdan Mircea

Observator: Ioan Hotico

Unirea Șișești – Bradul Groșii Țibleșului

Teren: Șișești

Arbitri:

  • Marius Bărbuș
  • Ionuț Sava
  • Vlad Parge

Observator: Traian Marchiș

Viitorul Ulmeni – FC Suciu de Sus

Teren: Ulmeni

Arbitri:

  • Daniel Lar
  • Gavril Sitar
  • S. Grad

Observator: Ioan Dragoș

SERIA NORD

Sâmbătă 19 0ctombrie 2019, ora 15.00

CSM Sighetu Marmației – CSO Borșa

Teren: Solovan Sighetu Marmației

Arbitri:

  • Radu Balmoș
  • Paul Lodină
  • Alex Copos

Observator:Florin Gherghel

Duminică 20 octombrie 2019, ora 15.00

Foresta Câmpulung la Tisa – Iza Dragomirești

Teren: Câmpulung la Tisa

Arbitri:

  • Mihai Pașca
  • Alin Tincu
  • Ioan Pop

Observator: Cristian Săsăran

Salina Ocna Șugatag – Zorile Moisei

Teren: Ocna Șugatag

Arbitri:

  • Dinu Cociș
  • Daniel Balaj
  • Raluca Pteanc

Observator: Attila Molnar

AS Remeți – Recolta Săliștea de Sus

Teren: Remeți

Arbitri:

  • Florin Mihali
  • S. Lucaciu
  • Bogdan Pintea

Observator: Ioan Pop

Metalul Bogdan Vodă – Bradul Vișeu de Sus

Teren: Bogdan Vodă

Arbitri:

  • Răzvan Necrici
  • Denis Donca
  • Viorel Zete

Observator: Alexandru Bela

 

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Top