You are here
Home > Fotbal > Liga 4 Maramureș, Etapa 8 – Program, arbitri și observatori

Liga 4 Maramureș, Etapa 8 – Program, arbitri și observatori

 

 

 

 

 

LIGA 4 MARAMUREȘ – ETAPA 8

SERIA SUD:

Sâmbătă 12 octombrie 2019, ora 15.00

CS Seini – Lăpușul Tg. Lăpuș

Teren: Seini

Arbitri:

  • M. Tinis
  • Cristian Mureșan
  • P. Ilieș

Observator: Zamfir Mesaroș

Minerul Baia Sprie – Carmen Satulung

Teren: Baia Sprie

Arbitri:

  • Marius Bărbuș
  • Ioan Anișoreac
  • Gabriel Pante

Observator: Ioan Pop

Duminică 13 octombrie 2019, ora 15.00

FC Suciu de Sus – AS Nistru

Teren: Suciu de Sus

Arbitri:

  • Florin Mihali
  • Marius Maghear
  • Răzvan Dorca

Observator: Carol Sereș

CS Fărcașa – Unirea Șișești

Teren: Tămaia

Arbitri:

  • Andrei Pop
  • Ionuț Sava
  • V. Vinț

Observator: Gheorghe Bărbuș

Bradul Groșii Țibleșului – Progresul Dumbrăvița

Teren: Groșii Țibleșului

Arbitri:

  • Răzvan Necrici
  • Ionuț Husti
  • Daniel Balaj

Observator: Ioan Onciu

Rapid Satu Nou de Sus – Progresul Șomcuta Mare

Teren: satu Nou de Sus

Arbitri:

  • Cristian Codrea
  • Răzvan Soponar
  • Paul Lodină

Observator: Constantin Limban

Viitorul Ulmeni     STĂ

SERIA NORD

Sâmbătă 12 octombrie 2019

Avântul Bârsana – Salina Ocna Șugatag

Teren: Bârsana

Arbitri:

  • Răzvan Necrici
  • Vlad Parge
  • Paul Bujor

Observator: Mihai Mihalca

Duminică 13 octombrie 2019, ora 15.00

Bradul Vișeu de Sus – Foresta Câmpulung la Tisa

Teren: Vișeu de Sus

Arbitri:

  • Raul Cormoș
  • Dorel Lazin
  • Alex Copos

Observator: Dumitru Stan

Iza Dragomirești – CSM Sighetu Marmației

Teren: Dragomirești

Arbitri:

  • Vlad Mare
  • Cristian Lucaci
  • Radu Despa

Observator: Alexandru Bud

Recolta Săliștea de Sus Metalul Bogdan Vodă

Teren: Săliștea de Sus

Arbitri:

  • Dinu Cociș
  • Ștefan Mezei
  • Teo Lauran

Observator: Nicolae Zola

Zorile Moisei – AS Remeți

Teren: Moisei

Arbitri:

  • Mario Bela
  • S. Grad
  • Bogdan Mircea

Observator: Gheorghe Bujor

CSO Borșa     STĂ

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Top