You are here
Home > Fotbal > Liga 4 Maramureș Etapa 2 – Programul, arbitri și observatori

Liga 4 Maramureș Etapa 2 – Programul, arbitri și observatori

LIGA 4 SERIA SUD – ETAPA 2

Duminică 1 septembrie 2019 ora 17.00

Unirea Șișești – Lăpușul Tg. Lăpuș

Teren: Șișești

Arbitri:

  • M. Tinis
  • Daniel Lar
  • Paul Bujor

Observator: Emil Kemeneș

AS Nistru – Progresul Șomcuta Mare

Teren: Tăuții Măgherăuș

Arbitri:

  • Daniel Gheighiș
  • Răzvan Soponar
  • V. Vinț

Observator: Ioan Onciu

Viitorul Ulmeni – Carmen Satulung

Teren: Ulmeni

Arbitri:

  • Vasile Andreicuț
  • Ștefan Mezei
  • Denis Mal

Observator: Ioan Pop

FC Suciu de Sus – Minerul Baia Sprie

Teren: Suciu de Sus

Arbitri:

  • Vlad Mare
  • Raul Pteanc
  • Ioan Pop

Observator: Vasile Pintean

CS Fărcașa – Rapid Satu Nou de Sus

Teren: Tămaia

Arbitri:

  • Cosmin Țiplea
  • Vlad Parge
  • Andreea Mărieș

Observator: Traian Marchiș

Bradul Groșii Țibleșului – CS Seini

Teren: Groșii Țibleșului

Arbitri:

  • Cristian Codrea
  • Radu Balmoș
  • Andrei Șuteu

Observator; Mihalca Mihai

Progresul 2012 Dumbrăvița     STĂ

LIGA 4 SERIA NORD – ETAPA 2

Sâmbătă 31 august 2019 ora 17.00

Avântul Bârsana – Iza Dragomirești

Teren: Strâmtura

Arbitri:

  • Attila Antal
  • Stelian Homorodan
  • C. Erdei

Observator: Ioan Dragoș

Duminică 1 septembrie 2019 ora 17.00

Metalul Bogdan Vodă – Foresta Câmpulung la Tisa

Teren: Bogdan Vodă

Arbitri:

  • Dinu Cociș
  • S. Grad
  • Raul Zoicaș

Observator: Alexandru Bela

AS Remeți – CSM Sighetu Marmației

Teren: Remeți

Arbitri:

  • Marius Bărbuș
  • Ionuț Sava
  • Andrei Mureșan

Observator. Csaba Mezei

Salina Ocna Șugatag – CSO Borșa

Teren: Salina

Arbitri:

  • Răzvan Necrici
  • Denis Donca
  • Viorel Zete

Observator: Gheorghe Bărbuș

Zorile Moisei – Bradul Vișeu de Sus

Teren: Moisei

Arbitri:

  • Norbert Kemeneș
  • Cristian Lucaci
  • Adrian Mariș

Observator: Ioan Hotico

Recota Săliștea de Sus     STĂ

Lasă un răspuns

Top

baiamaresport.ro Web analytics