You are here
Home > Fotbal > Liga 4 Maramureș – Rezultate Etapa 1

Liga 4 Maramureș – Rezultate Etapa 1

Ioan R. Ster 

LIGA 4 SERIA SUD EPAPA 1

Lăpușul Tg. Lăpus – Progresul 2012 Dumbrăvița   4-2 (2-1)

Bodan Ilea 2, Cosma 2/Tamaș, Cardoș

Juniori: 7-0

CS Seini – CS Fărcașa   1-0 (0-0)

Bordac

Juniori: 1-2

Rapid Satu Nou de Sus – FC Suciu de Sus     4-1 (1-0)

Chiuzbăian/Cosma

Juniori: 0-10

Minerul Baia Sprie – Viitorul Ulmeni     5-2 (2-1)

Pinteș, Bonde, Pohl, Seniuc, Borode/

Juniori: 5-0

Carmen Satulung – AS Nistru     2-2 (1-0)

Ciprian Pop, autogol Vakon/ Tămaș, Voievod

Juniori: 1-6     

Progresul Șomcuta Mare – Unirea Șișești     5-1 (3-0)

Radu Neață, Cormoș, Alin, Bogdan Bîrle, Hauși/Șișeștean

Juniori: 4-4

Bradul Groșii Țibleșului     STĂ

CLASAMENT

1 Progresul Șoncuta Mare 1 1 0 0 5 1 3p
2 Minerul Baia Sprie 1 1 0 0 5 2 3p
3 Rapid Satu Nou de Sus 1 1 0 0 4 1 3p
4 Lăpușul Tg. Lăpuș 1 1 0 0 4 2 3p
5 CS Seini 1 1 0 0 1 0 3p
6 AS Nistru 1 0 1 0 2 2 1p
7 Carmen Satulung 1 0 1 0 2 2 3p
8 Bradul Groșii Țibleșului 0 0 0 0 0 0 0p
9 CS Fărcașa 1 0 0 1 0 1 0p
10 Progresul 2012 Dumbrăvița 1 0 0 1 2 4 0p
11 FC Suciu de Sus 1 0 0 0 1 4 0p
12 Viitorul Ulmeni 1 0 0 1 2 5 0p
13 Unirea Șișești 1 0 0 1 1 5 0p

 

LIGA 4 SERIA NORD ETAPA 1

CSM Sighetu Marmației – Metalul Bogdan Vodă     11-0 (7-0)

Zbona 4, Mușat 2, Covaci, Novoselenschi, Țiple, Hrin, Cozar

Juniori: 9-2

CSO Borșa – AS Remeți     2-6 (0-3)

Timiș, Ciprian/Dani 2, Moiș 2, Roman 2

Juniori: 5-1          

Iza Dragomirești – Salina Ocna Șugatag     4-4 (2-0)

Ionuț Ardelean, Ivan, Dănuț Ardelean, Găbrian/Marinca 3, Frățilă

Juniori: 2-1

Bradul Vișeu de Sus – Avântul Bârsana 0-3 (la masa verde)

Juniori: 4-4

Recolta Săliștea de Sus – Zorile Moisei     amânat pe data de 16.10.2019

Foresta Câmpulung la Tisa     STĂ

CLASAMENT

1 CSM Sighetu Marmației 1 1 0 0 11 0 3p
2 AS Remeți 1 1 0 0 6 2 3p
3 Avântul Bârsana 1 1 0 0 3 0 3p
4 Salina Ocna Șugatag 1 0 1 0 4 4 1p
5 Iza Dragomirești 1 0 1 0 4 4 1p
6 Recolta Săliștea de Sus 1 0 0 0 0 0 0p
7 Zorile Moisei 1 0 0 0 0 0 0p
8 Foresta Câmpulung la Tisa 1 0 0 0 0 0 0p
9 Bradul Vișeu de Sus 1 0 0 1 0 3 0p
10 CSO Borșa 1 0 0 1 2 6 0p
11 Metalul Bogdan Vodă 1 0 0 0 0 11 0p

 

Lasă un răspuns

Top

baiamaresport.ro Web analytics